Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strumień

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w Strumieniu? W takiej sytuacji zachęcamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku funkcjonuje w rynku paliw opałowych, a dzięki wieloletniej obecności na rynku udało nam się zdobyć nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale też zaufanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego paliwa węglowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i atrakcyjną ceną. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek oferowany w Strumieniu sprawdzi się jako opał do niemal wszystkich rodzajów kotłów, przy czym zróżnicowanie dostępnych produktów daje pewność, że z łatwością znajdziesz opał idealny do Twoich wymagań i możliwości oraz typu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strumień

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Strumieniu i okolicach, to zyskujące popularność źródło energii stworzone z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach. Przede wszystkim polecamy jego zakup osobom, które potrzebują wydajnego, opłacalnego oraz prostego w użytkowaniu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura czy dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby oferowany ekogroszek workowany zapewniał sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach idealnej temperatury.

Dodatkowo nasze rozwiązania są przeznaczone do użycia w kotłach o różnych rozmiarach, przy czym do ich najważniejszych plusów należy świetna jakość i odpowiednie parametry techniczne, które gwarantujemy jako wytwórca. Materiał spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a do tego nie musisz nadwyrężać osobistego lub firmowego budżetu, aby go kupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Strumieniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Strumień, to obecny w naszej ofercie produkt na pewno spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje w szczególności innowacyjne paliwo węglowe w kilku typach. Każde z nich wyróżnia się korzystną wartością opałową, minimalną zawartością pozostałości wytwarzanych w czasie spalania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dopasowany do użytkowania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas możesz nabyć go w sporych, wygodnych opakowaniach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku produkcji naszą firmę idzie w parze z wysoką klasą, przez co nie musisz iść na kompromis między bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Strumień)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zagwarantować najwyższe standardy opału, o czym możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i składniki konkretnego wariantu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym sklepie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania w kotłowni czy na podwórku.

  • Prostota dawkowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i higieniczne przechowywanie, lecz również bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Strumieniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Strumień

Chcąc spełnić wymagania klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Strumieniu i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez nas należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy zostały zachowane.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, zdobył najważniejsze atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w naszym sklepie odznacza się najwyższą jakością w stosunku do innych produktów dostępnych na rynku. Ponadto możesz bez wahania stosować paliwo w większości kotłów, nie martwiąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w Strumieniu zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując wymaganą temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Strumień - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek