Ekogroszek workowany Czechowice-Dziedzice

Interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w mieście Czechowice-Dziedzice? W takiej sytuacji zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszej obecnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku funkcjonuje w branży opału, a przez ten czas udało nam się wypracować nie tylko cenne doświadczenie, ale też uznanie klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego paliwa węglowego, odznaczającego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną ceną. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek dostępny w Czechowicach-Dziedzicach sprawdzi się jako materiał opałowy do dowolnych kotłów, przy czym różnorodność obecnych produktów daje pewność, że z łatwością znajdziesz produkt dopasowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz typu kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Czechowice-Dziedzice

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Czechowice-Dziedzice i sąsiednich miejscowościach, to nowoczesne źródło energii skierowane do najbardziej wymagających klientów. W szczególności polecamy jego kupno tym, którzy chcą skorzystać z wydajnego, ekonomicznego i komfortowego opału do ogrzewania domu, siedziby firmy lub każdego budynku o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby sprzedawany ekogroszek produkował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie w budynku odpowiedniej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszej ofercie produkty nadają się do użytku w kotłach o różnej wielkości, z kolei ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i odpowiednie parametry techniczne, które zapewniamy jako wytwórca. Opał spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a przy tym nie musisz naciągać osobistego lub firmowego budżetu, aby go kupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Czechowicach-Dziedzicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego dostępnego w Czechowicach-Dziedzicach, to dostępny w naszym asortymencie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w czterech rodzajach. Wszystkie z nich cechują się korzystną ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych w trakcie wykorzystywania materiału i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dostosowany do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz zamówić go w sporych, wygodnych opakowaniach o masie 25 kg, nie przepłacając – oferujemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę idzie w parze z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wybierać między znakomitymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Czechowice-Dziedzice)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard wykonania – jako wytwórca ekogroszku workowanego możemy zagwarantować doskonałe standardy materiałów, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego produktu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym sklepie opał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota dozowania – paliwo sprzedajemy w workach o wadze, która umożliwia bezproblemowe umieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko proste i wygodne przechowywanie, ale też łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach masz możliwość wygodnie przetransportować je do samochodu dostawczego.

Ekogroszek workowany w Czechowicach-Dziedzicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Czechowice-Dziedzice

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku workowanego w Czechowicach-Dziedzicach i pobliskich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszej firmie zróżnicowany asortyment innowacyjnego materiału opałowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Oferowany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami, zdobył wymagane certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL odznacza się świetną jakością w stosunku do pozostałych produktów obecnych w Polsce. Dodatkowo możesz bez wahania stosować produkty w większości pieców, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w mieście Czechowice-Dziedzice obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, jednocześnie utrzymując żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. Podczas spalania nie generuje dymu i większych ilości trujących, niekorzystnych dla przyrody związków chemicznych. Dzięki temu możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Czechowice-Dziedzice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek