Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustroń

Interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w Ustroniu? Świetnie się składa – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych u nas produktów! Nasze przedsiębiorstwo od więcej niż 30 lat funkcjonuje w branży materiałów opałowych, a przez ten czas zdołaliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale też zaufanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy zainicjować samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego paliwa węglowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i atrakcyjną ceną. Nasz ekogroszek dostępny w Ustroniu poleca się do niemal wszystkich kotłów, z kolei różnorodność oferowanych produktów gwarantuje, że z łatwością zakupisz produkt dopasowany do swoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustroń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w mieście Ustroń i sąsiednich miejscowościach, to zyskujące popularność źródło ciepła przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. W szczególności zalecamy jego użytkowanie osobom, które potrzebują efektywnego, ekonomicznego i prostego w użyciu sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby firmy lub każdego budynku o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby dostępny u nas węgiel ekogroszek generował sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Co więcej, nasze rozwiązania są przeznaczone do użycia w piecach o różnych rozmiarach, a do ich najistotniejszych plusów należy świetna jakość i dobre parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Paliwo spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a do tego nie musisz nadwyrężać domowego czy firmowego budżetu, aby go kupić. Nasza cena ekogroszku z pewnością okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Ustroniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego w Ustroniu, to sprzedawany w naszym sklepie produkt zdecydowanie stanie na wysokości zadania. Nasza oferta zawiera przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w różnych typach. Wszystkie z nich odznaczają się świetną ilością wytwarzanej energii, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w czasie spalania oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie możesz zakupić go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy opał na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku tworzonego przez SAM-BUD-ROL idzie w parze ze świetną jakością, dzięki czemu nie musisz iść na kompromis między znakomitymi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ustroń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy produktów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich właściwości i skład konkretnego produktu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszym asortymencie materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania przy piecu lub na podwórku.

  • Łatwość dawkowania – opał dostępny jest w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasza oferta to nie tylko proste i higieniczne magazynowanie, ale również łatwy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach masz możliwość wygodnie przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ustroniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ustroń

Zwracając uwagę na wymagania klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w Ustroniu i sąsiednich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszej firmie zróżnicowany asortyment innowacyjnego paliwa węglowego. U nas znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi i korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, zdobył wymagane poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo charakteryzuje się świetną jakością w porównaniu do konkurencyjnych propozycji dostępnych na rynku. Ponadto możesz bez obaw używać paliwo w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w mieście Ustroń zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, przy tym zapewniając odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, groźnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię zakup wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Ustroń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek