Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myszków

Chcesz nabyć ekogroszek w mieście Myszków? W takim razie zachęcamy do poznania naszej oferty, która obejmuje wydajne materiały opałowe w korzystnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w przetwarzaniu oraz sprzedaży znakomitej klasy opału, wskutek czego udało nam się zapracować na uznanie tysięcy osób prywatnych i przedsiębiorstw z całego kraju. W naszej obecnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w mieście Myszków, jak i wielu innych regionach w całej Polsce. Ponadto, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, przygotowaliśmy różne rodzaje nowoczesnych paliw stałych, których doskonała klasa łączy się z korzystną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myszków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Myszkowie i okolicach to niewątpliwie opał skierowany do szczególnie wymagających osób, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszym asortymencie ekogroszki sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale także innych budynków – biur, zakładów przemysłowych itp. Z powodzeniem można stosować węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło zapewni odpowiednią temperaturę w każdym miejscu.

To nie koniec plusów! W roli producenta jesteśmy w stanie zapewnić Ci pewny i doskonałej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt naszego ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dzięki temu masz szansę zaopatrzyć się w sprawdzony, doceniany przez klientów i spełniający wszystkie wymogi ekogroszek bez rujnowania domowego lub firmowego majątku. Z pomocą dostępnego u nas ekogroszku obniżysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Myszkowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Myszkowie i okolicach wyróżnia się przede wszystkim wysoką wartością opałową i małą zawartością popiołu wytwarzaną w trakcie wykorzystania. Z dobrym skutkiem można używać nasz opał w kotłach dowolnej klasy oraz sprzętach rodzaju ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w odporne na uszkodzenia, wygodne w składowaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są przy tym niewymagające w transporcie. W naszej ofercie dostępny jest wydajny materiał w różnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wydajnością, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Myszków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy rozwiązań, którą potwierdzają doceniani oraz godni zaufania producenci, a także specjalne certyfikaty umieszczone na produkcie, poświadczające o wydajności i zawartości paliwa,

  • wygodny przewóz – ekogroszek workowany jest prosty oraz szybki w przenoszeniu z i do pojazdu, co jednocześnie wywiera korzystny efekt na sprawność przesyłki dokładnie do klienta,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest prosty i czysty w składowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które możesz umieścić zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • opcja wygodnego odmierzania gwarantowana poprzez odpowiednio zmierzoną ilość i ciężar nowoczesnego materiału opałowego, który bez problemu mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Myszkowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myszków

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, które jest polecane do budynków mieszkalnych, fabryk czy placówek firm. Nasz sklep, w obrębie którego można znaleźć szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany dostępny w Myszkowie i okolicach, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników szukających wydajnego, kompatybilnego z większością kotłów nowoczesnego paliwa stałego.

Zamówienie wydajnego opału bezpośrednio od firmy, która zajmuje się także produkcją, to jednocześnie wydajny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest bardzo korzystna, a przy tym sam ekogroszek zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt produktu, ale także świetną jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi regulacjami.

Idealnym dowodem świetnej klasy ekogroszku oferowanego w Myszkowie są liczne autoryzacje, zaświadczające jego znakomite szczegóły techniczne i własności. Z nami nie ma mowy o ryzyku – każdy element oferty zawiera na opakowaniu szczegółowe informacje w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się niepokoić, że podczas ogrzewania będą wydzielać się znaczne ilości szkodliwych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia pieca. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w swoim budynku.

Ekogroszek Myszków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek