Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łazy

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w Łazach? W takim razie zachęcamy do poznania szczegółów naszej aktualnej oferty! Nasza firma od 1989 roku działa w sektorze opału, a dzięki długiej obecności na rynku zdołaliśmy zyskać nie tylko cenne doświadczenie, lecz również uznanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się podjąć samodzielne wytwarzanie nowoczesnego opału, odznaczającego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek oferowany w mieście Łazy poleca się do niemal wszystkich pieców, a zróżnicowanie dostępnych produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz opał idealny do swoich wymagań i potrzeb oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łazy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Łazach i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne źródło opału stworzone z myślą o osobach o szczególnych wymaganiach. Przede wszystkim polecamy jego zakup tym, którzy szukają efektywnego, korzystnego cenowo oraz prostego w wykorzystaniu sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Staramy się, aby sprzedawany ekogroszek workowany zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu idealnej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszym sklepie produkty nadają się do wykorzystania w piecach o każdej wielkości, a ich najważniejszą zaletą jest doskonała jakość i odpowiednie parametry techniczne, które zapewniamy jako wytwórca. Paliwo spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie ogrzewania, a do tego nie musisz naciągać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go nabyć. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Łazach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Łazach, to dostępny w naszym asortymencie produkt z pewnością spełni Twoje potrzeby. Nasza oferta zawiera przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w różnych wariantach. Każde z nich wyróżnia się korzystną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych w trakcie użytkowania i zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do wykorzystania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę zakupić materiał w dużych, wygodnych workach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy paliwo na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, przez co nie musisz iść na kompromis pomiędzy odpowiednimi wartościami parametrów a niskim kosztem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łazy)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Najwyższa klasa rozwiązań – jako specjaliści w kwestii ekogroszku workowanego możemy zagwarantować doskonałe standardy produktów, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich parametry i składniki konkretnego wariantu.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszej ofercie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – paliwo sprzedajemy w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i czyste przechowywanie, lecz też łatwy, szybki transport. Przez umieszczenie materiałów w workach masz możliwość bez trudności przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łazach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łazy

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy chcą skorzystać z świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w Łazach i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które charakteryzują się świetnymi parametrami i atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez nas jest jedną z najlepszych w kraju, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, ma najważniejsze certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealne potwierdzenie, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL charakteryzuje się wysoką jakością na tle pozostałych pozycji dostępnych na rynku. Dodatkowo możesz bezpiecznie stosować produkty w większości kotłów, nie bojąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi naszego ekogroszku dostępnego w Łazach zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, przy tym utrzymując optymalną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Przez to możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem naszego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Łazy - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek