Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poręba

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Porębie? W takiej sytuacji zachęcamy do poznania szczegółów naszych! SAM-BUD-ROL od 1989 roku operuje w branży opału, a w tym czasie udało nam się zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale też uznanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego materiału opałowego, cechującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszej ofercie ekogroszek oferowany w Porębie jest polecany do dowolnych pieców, przy czym zróżnicowanie sprzedawanych produktów gwarantuje, że z łatwością zakupisz opał dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poręba

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Poręba i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe stworzone z myślą o klientach o wyjątkowych oczekiwaniach. W szczególności polecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, opłacalnego i prostego w użyciu opału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub dowolnego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie we wnętrzu optymalnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszej ofercie produkty nadają się do użytku w kotłach o różnej wielkości, z kolei do ich najistotniejszych zalet zalicza się doskonała jakość i dobre parametry, które gwarantujemy jako producent. Ekogroszek spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie używania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby naciągać indywidualnego lub firmowego budżetu, aby go kupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Porębie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego dostępnego w Porębie, to sprzedawany w naszym sklepie opał zdecydowanie spełni Twoje potrzeby. Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w różnych wariantach. Każde z nich odznacza się świetną ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością popiołu wytwarzaną podczas użytkowania i obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas masz możliwość zakupić paliwo w dużych, ekonomicznych workach o masie 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy opał na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się z wysoką jakością, co sprawia, że nie musisz wybierać pomiędzy znakomitymi parametrami a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Poręba)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard wykonania – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy materiałów, o czym możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego materiału.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania przy kotle lub na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – paliwo oferujemy w workach o wadze, która pozwala na bezproblemowe zmieszczenie go w zbiorniku opału.

  • Łatwy transport – nasze produkty to nie tylko łatwe i wygodne magazynowanie, ale też bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach masz możliwość wygodnie przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Porębie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poręba

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy poszukują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Poręba i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnego opału. W aktualnym asortymencie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się świetnymi parametrami i korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi wymogami prawnymi, zdobył kluczowe certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo odznacza się świetną jakością w porównaniu do konkurencyjnych propozycji dostępnych w Polsce. Co więcej, możesz bez obaw wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Porębie zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie utrzymując żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy także o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Na etapie spalania nie generuje dymu i większych ilości toksycznych, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem naszego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Poręba - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek