Ekogroszek workowany Koziegłowy

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Koziegłowy? W takim przypadku zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL od 1989 roku operuje w rynku opału, a przez ten czas zdołaliśmy zyskać nie tylko cenne kompetencje, ale też zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by zainicjować własną produkcję nowoczesnego materiału opałowego, wyróżniającego się wydajnością, wysoką klasą i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek oferowany w Koziegłowach sprawdzi się jako materiał opałowy do dowolnych pieców, przy czym szeroki wybór obecnych produktów daje pewność, że z łatwością zakupisz opał dopasowany do Twoich wymagań i możliwości oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Koziegłowy

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Koziegłowy i okolicach, to nowoczesne źródło energii stworzone z myślą o osobach o wysokich wymaganiach. W szczególności zalecamy jego zakup tym, którzy potrzebują efektywnego, opłacalnego i komfortowego paliwa do ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub dowolnego budynku o innym zastosowaniu. Skupiamy się na tym, aby sprzedawany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszym asortymencie materiały nadają się do wykorzystania w piecach o różnej wielkości, przy czym do ich najważniejszych atutów zalicza się doskonała jakość i odpowiednie parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako producent. Materiał spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie używania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego czy firmowego budżetu, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Koziegłowach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w Koziegłowach, to obecny w naszej ofercie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. Nasza oferta zawiera przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku typach. Każde z nich odznacza się wysoką wartością opałową, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych w czasie użytkowania oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytkowania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas możesz nabyć go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – oferujemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Świetna cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, przez co nie musisz iść na kompromis pomiędzy znakomitymi parametrami a niskimi opłatami.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Koziegłowy)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku workowanego możemy zapewnić najwyższe standardy paliwa, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego paliwa.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas ekogroszek jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania przy piecu lub na zewnątrz.

  • Prostota dozowania – materiał sprzedajemy w workach o wadze, która pozwala na bezproblemowe przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i komfortowe składowanie, lecz też prosty, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach możesz wygodnie przenieść je do samochodu dostawczego.

Ekogroszek workowany w Koziegłowach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Koziegłowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Koziegłowy i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór innowacyjnego materiału opałowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które cechują się świetnymi parametrami oraz atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najlepszych na rynku, przy czym wszystkie standardy zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi normami, zdobył wymagane atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo wyróżnia się najwyższą jakością w stosunku do innych pozycji obecnych na rynku. Co więcej, możesz bez wahania używać produkty w większości pieców, nie martwiąc się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w Koziegłowach zmniejszysz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo utrzymując wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy także o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Dzięki temu możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem naszego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Koziegłowy - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem