Ekogroszek workowany Zielina

Zastanawiasz się, gdzie w tym sezonie kupić węgiel do ogrzewania swojego domu? Marka SAM-BUD-ROL będzie świetnym wyborem. W naszym sklepie można kupić ekogroszek dostarczany luzem, a także taki zapakowany w worki. Jesteśmy w stanie dowieźć go w dowolne miejsce w kraju! Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat proponowanego przez nas ekogroszku? Wszelkie najważniejsze informacje umieściliśmy w poniższej tabeli. Jeżeli natomiast nie jesteś przekonany, który z jego rodzajów będzie dla Ciebie najlepszy – koniecznie przeczytaj opracowany przez nas PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zielina

EKOGROSZEK dla wymagających

Pamiętaj – nawet najdroższy piec nie zapewni sukcesu, jeżeli będziemy go zasypywać słabej jakości ekogroszkiem. Wówczas często pojawiają się wszelkiego rodzaju kłopoty. Spieki, duże zużycie paliwa, ogromne ilości popiołu – czy te komplikacje nie są Ci obce? Jeżeli tak – to zapewne szkopuł tkwi właśnie w złym doborze opału. Na szczęście Ty nie musisz już więcej poszukiwać tego idealnego. Właśnie go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zadajesz sobie pytanie, czy dostarczymy Ci ekogroszek workowany w Zielinie? Oczywiście, że tak – gwarantujemy dostawę na obszarze całej Polski. Jednak nie tylko z tego powodu możemy się teraz pochwalić grupą 20 tys. klientów, którzy zaufali marce SAM-BUD-ROL i systematycznie realizują u nas zamówienia! Oni postawili przede wszystkim na doskonałą jakość!

Najlepszy ekogroszek w Zielinie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek jest efektem naszego 15-letniego doświadczenia w branży. O jego produkcji wiemy niemalże wszystko! Na wszystkich etapach dążymy do tego, aby cały proces zachodził poprawnie i aby wyprodukowane paliwo spełniało określone normy. Zanim go dopuścimy do obrotu, poddajemy ekogroszek wielu testom – badamy, czy na pewno nie ma w nim zanieczyszczeń, nadmiernej ilości podziarna ani miału, jak również czy jest on wystarczająco suchy. Ponieważ chcemy być wobec naszych klientów w pełni uczciwi, do partii towaru dodajemy aktualne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Zielinie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zielina

Zależy nam, aby każdy z naszych kontrahentów mógł zamówić ekogroszek maksymalnie najlepiej dopasowany do własnych potrzeb. Dlatego też w naszym sklepie internetowym udostępniamy wiele jego wariantów – ekogroszek Power Max, Economy, a także Classic. Czym się one charakteryzują? Ekogroszek Economy przeznaczony jest dla użytkowników kotłów 3. oraz 4. klasy. Zamawiając go, dajesz sobie okazję na oszczędności i optymalne ogrzewanie domu przy jednocześnie niskich kosztach zakupu paliwa. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech rodzajów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on bardzo uniwersalny, a dodatkowo również niedrogi. Natomiast Power Max to opał najwyższej jakości. Został on nawet nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Poza nimi w naszym asortymencie dostępny jest również ekomiał Retomiał – polecamy go właścicielom kotłów miałowych oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów działających w branży, którzy mogą zapewnić kontrahentom różne formy dostawy kupionego ekogroszku. Możemy go wysłać w 25-kilogramowych workach lub luzem, w dodatku albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo w big-bagu. Jeśli interesują Cię hurtowe zamówienia, koniecznie skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Namówiliśmy Cię, abyś to u nas kupił ekogroszek? Zielina – to miejsce, w którym mieszkasz? Już teraz oczekujemy na Twoje zamówienie! Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

OzimekDobraPludryNiemysłowiceStary Ujazd