Ekogroszek workowany Długomiłowice

Planujesz właśnie zakup paliwa do ogrzewania gospodarstwa domowego na nadchodzący sezon? Chcesz znaleźć uczciwego producenta, który ma w ofercie towar najwyższej jakości? W SAM-BUD-ROL znajdziesz ekogroszek, który na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Naszych 20 000 stałych, powracających rokrocznie, kontrahentów, z pewnością potwierdzi, że jest to dobra decyzja. Oferujemy ekogroszek workowany, a także taki wysyłany luzem. Działamy na terenie całego kraju. Chciałbyś poznać szczegółowe informacje? Zapoznaj się z naszą tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Długomiłowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli zależy nam na skutecznym ogrzewaniu nieruchomości, rodzaj i jakość paliwa, które stosujemy, ma niebagatelne znaczenie. Nawet najlepszy i najnowocześniejszy kocioł nie pomoże, gdy zamówiliśmy niskiej jakości, pochodzący z niewiadomego miejsca ekogroszek. Mogą wówczas pojawić się komplikacje takie jak spieki, powstawanie bardzo dużych ilości popiołu, a także nadmierne zużycie paliwa. Ale nie denerwuj się – jeżeli w tym roku zamówisz ekogroszek SAM-BUD-ROL, tego rodzaju zmartwienia z pewnością Cię nie dopadną.

Myślisz, gdzie możesz zamówić wysokiej klasy ekogroszek workowany w Długomiłowicach? Co prawda nie posiadamy w tym miejscu swojego składu, ale to nie kłopot – realizujemy dowóz na terenie całej Polski! Jeśli zdecydujesz się współpracować z naszą firmą, to jesteśmy pewni, iż będziesz usatysfakcjonowany z tego wyboru. Jesteśmy obecni na rynku od 2003 roku – a więc już 15 lat – i zapewniamy, że doskonale znamy się na tym, co robimy. Jeżeli dołączysz do grona naszych kontrahentów, będzie nam bardzo miło!

Najlepszy ekogroszek w Długomiłowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość wysyłanego do klientów opału jest dla nas najistotniejsza. Nieprzerwanie dążymy do tego, aby móc zagwarantować produkt finalny spełniający najbardziej rygorystyczne normy. Dlatego też nasz ekogroszek na każdym etapie produkcji przechodzi wnikliwe testy. Wielokrotnie sprawdzamy, czy na pewno został on dokładnie wysuszony, czy nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna i czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem. SAM-BUD-ROL – u nas zamówisz najlepszy ekogroszek!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Długomiłowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Długomiłowice

Nie wiesz, który produkt z naszej oferty będzie doskonale przystosowany do Twoich własnych potrzeb? Postaramy się szczegółowo zaprezentować Ci wszystkie dostępne opcje – nie zapomnij również, że w razie, gdybyś miał dodatkowe wątpliwości, zawsze masz możliwość zadzwonienia na naszą infolinię i porozmawiania z jednym z naszych konsultantów.

W naszym internetowym sklepie możesz zamówić trzy rodzaje ekogroszków, a także miał Retomiał, który dedykowany jest do palenia w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz w piecach z palnikami rynnowymi i retortowymi. Ekogroszki dzielą się na Economy, Power Max oraz Classic. Ekogroszek Economy jest najbardziej wydajny, dzięki czemu pozwala zredukować koszty ogrzewania. Można go używać w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z natomiast bardzo uniwersalny - sprawdza się on zarówno w kotłach 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien się on sprawdzić u większości z nas. Natomiast ekogroszek Power Max to opał z najwyższej półki. Dostarcza on największą ilość energii, co sprawia, iż rekomendujemy go najbardziej wymagającym nabywcom. Warto też wspomnieć o tym, iż przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie zamówiłeś jeszcze węgla na przyszły sezon? Kup u nas ekogroszek! Długomiłowice – a więc prawdopodobnie Twoje miesjcowość – to miejsce, do którego skutecznie i szybko możemy go dostarczyć. Przy realizacji zamówienia, miej na uwadze, aby określić, w jakiej konkretnie formie chciałbyś go otrzymać. Możemy ekogroszek do Ciebie dostarczyć albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas będzie nadany albo w big bagu albo na bezzwrotnej palecie (znajduje się na niej 40 worków). Zrobimy co w naszej mocy, aby zakupy w naszej firmie były dla Ciebie satysfakcjonujące, a opał był zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek