Ekogroszek workowany Biała

Planujesz właśnie zakup węgla do ogrzewania domu na nadchodzącą zimę? Chcesz znaleźć pewnego sprzedawcy, który posiada w asortymencie towar najwyższej jakości? Namawiamy Cię do nabycia ekogroszku na naszej stronie internetowej. Naszych 20 000 stałych, powracających co sezon, kontrahentów, z pewnością potwierdzi, że warto z nami współpracować. Mamy ekogroszek workowany, a także taki wysyłany luzem. Dowozimy go na obszarze całego kraju. Chcesz zweryfikować parametry naszego węgla? Zapoznaj się z przygotowaną przez nas tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Biała

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeśli zależy nam na skutecznym ogrzewaniu gospodarstwa domowego, jakość i rodzaj paliwa, które wsypujemy do kotła, ma kluczowe znaczenie. Pochodzący z niewiadomego źródła ekogroszek w niekorzystny sposób wpływa na funkcjonowanie całego układu ogrzewania. Wówczas mogą pojawić się problemy takie jak nadmierne zużycie paliwa, spieki, a także powstawanie bardzo dużych ilości popiołu. Dlatego już teraz zdecyduj się ekogroszek SAM-BUD-ROL - zapewniamy, że opisane wyżej negatywne czynniki nie będą Cię dotyczyć.

Myślisz, gdzie możesz kupić polski ekogroszek workowany w Białej? Co prawda nie posiadamy w tym mieście firmowego składu, ale to nie kłopot – realizujemy dostawy na terenie całego kraju! Jeżeli postanowisz współpracować z nami, to jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z tej decyzji. Funkcjonujemy od 2003 roku – a więc już 15 lat – i gwarantujemy, iż perfekcyjnie znamy się na tym, czym się zajmujemy. Nie zastanawiaj się i już teraz dołącz do grona naszych zadowolonych kontrahentów!

Najlepszy ekogroszek w Białej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość wysyłanego do odbiorców opału jest dla nas najistotniejsza. Zależy nam, by mieć pewność, iż produkt, który Wam proponujemy, jest pełnowartościowy. W związku z tym nasz ekogroszek podczas każdego etapu produkcji przechodzi wnikliwe testy. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno został on dokładnie wysuszony, czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem i czy nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna. SAM-BUD-ROL – zaufaj specjalistom!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Białej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Biała

Chcesz nabyć u nas ekogroszek, ale nie wiesz, na który z naszej oferty powinieneś się zdecydować? Postaramy się dokładnie zaprezentować Ci wszystkie dostępne opcje – pamiętaj też, iż w razie, gdybyś miał dodatkowe pytania, zawsze masz możliwość zadzwonienia na naszą infolinię i porozmawiania z jednym z naszych pracowników.

Nasz internetowy sklep posiada w ofercie trzy warianty ekogroszków, jak również miał Retomiał, który przeznaczony jest do palenia w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym oraz w piecach z palnikami rynnowymi i retortowymi. Ekogroszki dzielą się na Economy, Power Max oraz Classic. Najbardziej ekonomiczny z nich wszystkich, jak wskazuje nazwa, jest Ekogroszek Economy. Można go używać w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z natomiast bardzo uniwersalny - jest odpowiedni do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien się on sprawdzić u większości z nas. Naszym numerem jeden jest ekogroszek Power Max. Cechuje się on najwyższą wartością opałową, co sprawia, że rekomendujemy go najbardziej wymagającym klientom. Warto też wspomnieć o tym, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie kupiłeś jeszcze opału na przyszłą zimę? Kup u nas ekogroszek! Biała – a więc prawdopodobnie Twoje miesjcowość – to miejsce, do którego bez problemu możemy go dostarczyć. Podczas realizacji zamówienia, pamiętaj, aby określić, w jakiej konkretnie formie zamierzasz go odebrać. Możemy ekogroszek do Ciebie wysłać albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas przywieziemy go albo w big bagu albo na bezzwrotnej palecie (znajduje się na niej 40 worków). Przystosujemy się do wszystkich Twoich potrzeb – tak, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z naszej współpracy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek