Ekogroszek workowany Racławiczki

Myślisz, gdzie w tym sezonie kupić węgiel do ogrzewania swojej posiadłości? Zapoznaj się z asortymentem przygotowanym przez SAM-BUD-ROL. W naszym sklepie można kupić ekogroszek dostarczany luzem, a także taki zapakowany w worki. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które działa na terenie całej polski! Przed dokonaniem wyboru chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat proponowanego przez nas ekogroszku? Wszelkie szczegóły zamieściliśmy w poniższej tabeli. Jeżeli jednak nie jesteś pewien, który z jego gatunek będzie dla Ciebie optymalny – koniecznie przeczytaj nasz PORADNIK KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Racławiczki

EKOGROSZEK dla wymagających

Nie zapomnij – nawet najdroższy piec nie zagwarantuje odpowiedniej temperatury, jeżeli będziemy w nim palić niskiej jakości ekogroszkiem. Wówczas jesteśmy narażeni na dużą ilość różnorodnych problemów i trudności. Spieki, duże zużycie paliwa, ogromne ilości popiołu – znasz to z doświadczenia? Jeśli tak – pewnie szkopuł tkwi właśnie w złym doborze opału. Jednak Ty, już nie musisz więcej poszukiwać tego właściwego. Właśnie go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zadajesz sobie pytanie, czy dowieziemy Ci ekogroszek workowany w Racławiczkach? Oczywiście, że tak – zapewniamy dostawę na obszarze całej Polski. Jednak nie to jest naszym najważniejszym atutem, który przyciągnął do firmy SAM-BUD-ROL już ponad 20 tys. wiernych klientów! Oni przede wszystkim docenili najwyższą jakość!

Najlepszy ekogroszek w Racławiczkach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wytwarzany przez nas ekogroszek jest wynikiem naszego piętnastoletniego doświadczenia na rynku. Znamy się znakomicie na jego produkcji! Na wszystkich etapach dokładamy starań, aby cały proces przebiegał poprawnie i aby otrzymany węgiel spełniał określone normy. Zanim go dopuścimy na rynek, poddajemy ekogroszek wielu testom – analizujemy, czy na pewno nie ma w nim miału, zanieczyszczeń ani nadmiernej ilości podziarna, a także czy jest on odpowiednio suchy. Ponieważ zamierzamy być względem naszych odbiorców w stu procentach uczciwi, do każdego zamówienia dodajemy aktualne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Racławiczkach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Racławiczki

Chcemy, aby każdy z naszych kontrahentów mógł dobrać ekogroszek całkowicie dopasowany do swoich potrzeb. Dlatego też w naszym internetowym sklepie oferujemy kilka jego wariantów – ekogroszek Classic, Power Max, a także Economy. Czym się one wyróżniają? Ekogroszek Economy dedykowany jest dla użytkowników kotłów 3. oraz 4. klasy. Dzięki niemu będziesz mógł efektywnie zredukować koszty związane z ogrzewaniem budynku. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech wariantów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on wyjątkowo uniwersalny, a dodatkowo również niedrogi. Power Max to natomiast produkt dla najbardziej wymagających. Został on nawet wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Poza nimi w naszym sklepie dostępny jest jeszcze ekomiał Retomiał – zalecamy go użytkownikom kotłów miałowych oraz tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów obecnych w branży, którzy mogą zaoferować klientom różne formy dostawy zamówionego ekogroszku. Możemy go przywieźć w 25-kilogramowych workach lub luzem, ponadto albo w big-bagu, albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków). Jeśli interesują Cię hurtowe zamówienia, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

Zdecydowałeś się w naszej firmie zamówić ekogroszek? Racławiczki – to miejsce, w którym mieszkasz? W takim razie wyczekujemy Twojego zamówienia! Będzie nam bardzo miło, jeżeli postanowisz skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

OtmiceCzarnowąsyKotlarniaRogów OpolskiJaworzno