Ekogroszek workowany Łubniany

Jeżeli jesteś osobą w Łubnianach i rozważasz zakup ekogroszku – kupienie go od firmy SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w jego sprzedaży - dostarczyliśmy go już do ogromnej liczby zadowolonych klientów. Nasz internetowy sklep obsługuje zamówienia z całej Polski – zarówno na ekogroszek luzem, jak i ten workowany. Chciałbyś poznać lepiej nasz towar? Wszelkie istotne parametry są umieszczone poniżej w tabeli. Z myślą o naszych odbiorcach udostępniamy również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego gatunków, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Łubniany

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór źródła, z którego kupimy ekogroszek, to decyzja, którą powinniśmy dokładnie przemyśleć. Postawienie na opał nieodpowiedniej jakości może przysporzyć w ogólnych rozrachunku wiele niekorzystnych konsekwencji. Czy miałeś kiedyś okazję korzystać z miernej jakości ekogroszku ? Jeśli tak, z pewnością jesteś świadomy, jakie to może być frustrujące. Duże zużycie paliwa, wysokie koszty, kłopoty z wystarczającym ogrzaniem budynku, konieczność usuwania dużych ilości popiołu – to tylko jedne z wielu z potencjalnych konsekwencji. Na pewno chciałbyś temu zapobiec, prawda?

Jeżeli odpowiadasz „tak” – postaw na ekogroszek firmy SAM-BUD-POL! Jesteśmy marką gwarantującą opał doskonałej jakości, który do tej pory zadowolił już ponad 20 tys. stałych klientów. Każdy, kto nas zna, potwierdzi, że gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Łubnianach – jesteśmy najlepszym wyborem!

Najlepszy ekogroszek w Łubnianach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest wyjątkowy? Jego produkcja jest realizowana zgodnie z rygorystycznymi procedurami i normami. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy znakomicie znają się na tym, czym się zajmują. Dzięki skrupulatnym kontrolom mamy pewność, że każda partia opału będzie zgodna z oczekiwaniami naszych kontrahentów. Zanim oddamy go w Wasze ręce, skrupulatnie sprawdzamy, czy na pewno jest on wystarczająco suchy, czy nie ma w nim domieszki zbędnych substancji, czy nie został zanieczyszczony oraz, czy na pewno opakowanie jest wystarczająco solidne. Aby klienci mieli zawsze gwarancję, że otrzymują rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im również świadectwo jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Łubnianach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Łubniany

Nie wiesz, który ekogroszek z naszej oferty będzie najlepszy do Twojego pieca? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyborze. W ofercie mamy trzy podstawowe warianty. Pierwszy z nich to przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. Jest on bardzo dobry, ale jednocześnie również oszczędny. Drugi rodzaj to przeznaczony do kotłów 5. klasy oraz ecodesign ekogroszek Power Max –to niezwykle skuteczny opał, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczony został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I wreszcie trzeci typ, czyli ekogroszek Classic – on nadaje się do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy. Jest uniwersalny i tani jednocześnie. Oprócz tego musimy również napisać o innym naszym paliwie, którym jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w piecach wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi. W ten sposób poznałeś już wszystkie dostępne w naszym sklepie warianty ekogroszku.

Naszym klientom idziemy na rękę, również w przypadku sposobu dostawy. Mogą oni wybrać, czy zamierzają odebrać ekogroszek luzem, czy też w workach (po 25 kg). W przypadku opału workowanego istnieje możliwość nadania go w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Planujesz zamówić w SAM-BUD-ROL ekogroszek? Łubniany to miesjcowość, w którym chciałbyś odebrać zamówienie? Jesteśmy niezawodni - z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

OzimekPolska CerekiewLigota TurawskaJasienica DolnaStaniszcze Małe