Ekogroszek workowany Tułowice

Jest Ci potrzebny dostawca, który zaoferuje Ci rzeczywiście niezawodny i wysokiej klasy ekogroszek z dowozem na obszarze Poznania? Skorzystaj z naszej oferty! O tym, że jesteśmy rzetelną, mówi sam fakt, iż funkcjonujemy na rynku już ponad 15 lat! Co umieściliśmy w naszym asortymencie? Jesteśmy świadomi, że potrzeby naszych kontrahentów różnią się od siebie, dlatego sprzedajemy zarówno ekogroszek workowany, jak i wysyłany luzem. Oprócz tego nasze produkty dzielą się na kilka gatunków. Szczegółowe parametry naszego towaru zweryfikujesz w zamieszczonej tabeli. Warto zapoznać się również z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO – pomoże Ci on w przy wyborze najkorzystniejszego dla Ciebie ekogroszku.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Tułowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór odpowiedniego ekogroszku jest czymś, czego nie wolno bagatelizować. Wie o tym każda osoba, która przynajmniej raz kupiła zły opał i zmuszona była zmagać się ze wszystkimi konsekwencjami dokonanego czynu. Nieustannie zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura otoczenia, mała wydajność ekogroszku, ogromne ilości popiołu – to tylko nieliczne z kłopotów, które mogą nas spotkać. Jak ich uniknąć? Będziesz zadowolony, jeśli w tym sezonie zamówisz ekogroszek marki SAM-BUD-ROL!

Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego gwarantujemy dostawę oferowanego przez nas węgla w całym kraju. Chcesz zamówić nasz ekogroszek workowany w Tułowicach? Żaden problem – z ogromną chęcią dowieziemy go do Ciebie!

Najlepszy ekogroszek w Tułowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakie są jeszcze nasze zalety? Z pewnością jest to bezwzględna jakość proponowanego asortymentu. Nasz ekogroszek zawsze, zanim dotrze do odbiorców, jest starannie kontrolowany i badany pod kątem składu, właściwości oraz z uwzględnieniem wielu innych kryteriów. Dbamy o to, aby każda jego partia była właściwie wysuszona, oczyszczona z miału i zanieczyszczeń oraz pozbawiona podziarnia. Fakt ten może potwierdzić 20 000 naszych stałych, powracających co roku, klientów.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Tułowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Tułowice

Masz kłopot dotyczący wyboru właściwego dla siebie ekogroszku? Dostępne są u nas trzy podstawowe jego rodzaje – ekogroszek Economy (kotły 3. i 4. klasy), ekogroszek Power Max (kotły 5. klasy i ecodesign), a także ekogroszek Classic (przeznaczony do kotłów 3., 4. i 5. klasy). Classic jest najbardziej wszechstronny, Economy najbardziej oszczędny, natomiast Power Max – nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego – najbardziej skuteczny. Poza tymi gatunkami mamy także produkt przeznaczony specjalnie dla właścicieli wyposażonych w podajniki szufladowe kotłów miałowych – jest to miał Retomiał. Będą z niego usatysfakcjonowani także właściciele urządzeń wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Zamierzasz nabyć u nas ekogroszek? Tułowice jest miastem, do którego mielibyśmy go dostarczyć? Złóż już dziś zamówienie! Nie zapomnij jednak na wstępie wybrać, w jakiej formie zamierzasz go otrzymać – możesz postawić na albo na ekogroszek luzem, albo tak zapakowany w worki. Workowany wyślemy na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków po 25 kg) lub w big-bagu.

Masz jeszcze wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści na pewno przekażą Ci wszelkie niezbędne informacje. W przypadku niestandardowych (hurtowych) zamówień zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi handlowcami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

Stary UjazdPrzyworySidzinaMechnicaPrószków