Ekogroszek workowany Baborów

Jeśli jesteś osobą w Baborowie i planujesz zakup ekogroszku – kupienie go od firmy SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Możemy się pochwalić 15-letnim doświadczeniem w jego produkcji - dostarczyliśmy go już do mnóstwa zadowolonych klientów. Nasz sklep online realizuje zamówienia z całego kraju – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Jesteś klientem, którego interesują szczegóły? Dokładne parametry są sprecyzowane poniżej w tabeli. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego rodzajów, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Baborów

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór firmy, od której kupimy ekogroszek, to decyzja, którą warto właściwie przemyśleć. Jeśli podejmiemy ją pochopnie, przez kilka następnych miesięcy będziemy się zmagać z konsekwencjami. Czy miałeś kiedyś okazję palić w piecu kiepskiej jakości ekogroszkiem ? Jeśli tak, na pewno zdajesz sobie sprawę, jakie to może być uciążliwe. Spore zużycie paliwa, dodatkowe koszty, problemy z dostatecznym ogrzaniem budynku, konieczność usuwania dużych ilości popiołu – to tylko niektóre z potencjalnych konsekwencji. Czy raz na zawsze chciałbyś o tym zapomnieć?

Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca – postaw na ekogroszek firmy SAM-BUD-POL! My z kolei stawiamy na najwyższą jakość, więc możemy zagwarantować, iż będziesz zadowolony – tak samo zresztą, jak 20 000 naszych stałych, powracających do nas co sezon klientów. Każda osoba, która nas zna, potwierdzi, iż gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Baborowie – jesteśmy trafnym wyborem!

Najlepszy ekogroszek w Baborowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Z jakiego powodu nasz ekogroszek jest tak doskonały? Przede wszystkim dlatego, iż do jego produkcji przystępujemy z odpowiednią dbałością. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy świetnie znają się na tym, co robią. Dzięki dokładnym kontrolom jesteśmy pewni, iż każda partia opału będzie zgodna z oczekiwaniami naszych nabywców. Zanim oddamy go w Wasze ręce, dokładnie kontrolujemy, czy na pewno nie został zanieczyszczony, jest odpowiednio suchy, czy nie ma w nim domieszki zbędnych substancji oraz, czy na pewno opakowanie jest wystarczająco trwałe. Aby klienci mieli zawsze pewność, że dostają rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im także świadectwo jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Baborowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Baborów

Zastanawiasz się, który ekogroszek z naszej oferty będzie odpowiedni do Twojego pieca? W takim razie chętnie Ci pomożemy. Możemy polecić trzy podstawowe warianty. Pierwszy spośród nich to rekomendowany do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. Jest on bardzo wydajny, ale jednocześnie również ekonomiczny. Drugi rodzaj to dedykowany do kotłów 5. klasy oraz ecodesign ekogroszek Power Max –to wysoce skuteczny opał, który przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu wyróżniony został Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Trzecim gatunkiem jest ekogroszek Classic, którego rekomendujemy do wszystkich rodzajów kotłów. Jest wszechstronny i tani zarazem. Oprócz tego należy również powiedzieć o odrębnym naszym paliwie, jakim jest ekomiał Retomiał – jest on przeznaczony do palenia w kotłach wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi. Mamy nadzieję, iż nieco Ci pomogliśmy i teraz wiesz już, który opał zamówić!

Naszym odbiorcom idziemy na rękę, również w przypadku metody dostawy. Mogą oni zdecydować, czy zamierzają odebrać ekogroszek luzem, czy też w workach (po 25 kg). W przypadku produktu workowanego możemy go przywieźć w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Planujesz zamówić u nas ekogroszek? Baborów to miesjcowość, w którym chciałbyś odebrać dostawę? Dla nas to żaden kłopot – już teraz oczekujemy Twojego zamówienia!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

ŁosiówLewin BrzeskiKrasiejówKędzierzyn-KoźleSławice