Ekogroszek workowany Łambinowice

Jeżeli jesteś osobą w Łambinowicach i rozważasz zamówienie ekogroszku – kupienie go od producenta SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Mamy piętnastoletnie doświadczenie w jego wytwarzaniu - dostarczyliśmy go już do sporej rzeszy usatysfakcjonowanych klientów. Nasz internetowy sklep realizuje zamówienia z całego kraju – zarówno na ekogroszek luzem, jak i ten workowany. Jesteś osobą, którą interesują szczegóły? Wszystkie istotne parametry znajdują się w umieszczonej poniżej tabeli. Specjalnie dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego rodzajów, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Łambinowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór producenta, od którego kupimy ekogroszek, to decyzja, którą powinniśmy skrupulatnie przemyśleć. Postawienie na węgiel niskiej jakości może przynieść finalnie wiele niekorzystnych konsekwencji. Czy miałeś okazję kiedyś palić w piecu słabej jakości ekogroszkiem ? Jeżeli tak, na pewno jesteś świadomy, jakie to może być problematyczne. Spore zużycie opału, kłopoty z wystarczającym ogrzaniem budynku, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, dodatkowe koszty – to tylko jedne z wielu z potencjalnych konsekwencji. Czy raz na zawsze chciałbyś o tym zapomnieć?

Jeżeli Twoja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak” – postaw na ekogroszek marki SAM-BUD-POL! My z kolei stawiamy na najwyższą jakość, więc możemy zagwarantować, że będziesz zadowolony – tak samo zresztą, jak 20 000 naszych stałych, powracających do nas rokrocznie klientów. Każdy, kto nas zna, potwierdzi, że gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Łambinowicach – jesteśmy najlepszą możliwą opcją!

Najlepszy ekogroszek w Łambinowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Z jakiego powodu nasz ekogroszek jest tak dobry? Przede wszystkim dlatego, że do jego produkcji przystępujemy z odpowiednią dbałością. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, którzy doskonale znają się na tym, czym się zajmują. Dzięki ścisłym kontrolom jesteśmy pewni, że każda partia opału będzie zgodna z oczekiwaniami naszych klientów. Zanim oddamy go w Wasze ręce, skrupulatnie sprawdzamy, czy na pewno nie ma w nim domieszki niepożądanych substancji, czy nie został zanieczyszczony, czy jest odpowiednio suchy oraz, czy na pewno opakowanie jest wystarczająco solidne. Aby nabywcy mieli zawsze gwarancję, że dostają rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im także świadectwo jakości produktu.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Łambinowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Łambinowice

Myślisz, który ekogroszek z naszego sklepu będzie właściwy do Twojego pieca? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyborze. Oferujemy trzy podstawowe typy. Pierwszy z nich to dedykowany do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. To opał, który wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Drugi typ to dedykowany do kotłów 5. klasy oraz ecodesign ekogroszek Power Max –to wysoce efektywne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczone zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I w końcu trzeci typ, czyli ekogroszek Classic – on sprawdza się w kotłach zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy. Jest wszechstronny i tani jednocześnie. Oprócz tego musimy także napisać o innym naszym produkcie, którym jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w piecach miałowych z podajnikami szufladowymi oraz takich wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe. Teraz poznałeś już wszystkie dostępne w naszym asortymencie gatunki ekogroszku.

Wszystkim klientom idziemy na rękę, także jeżeli chodzi o sam sposób dostawy. Mają oni możliwość wyboru, czy zamierzają otrzymać ekogroszek luzem, czy też w workach (po 25 kg). W przypadku produktu workowanego możemy go przywieźć na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu) bądź w big-bagu.

Chcesz zamówić w SAM-BUD-ROL ekogroszek? Łambinowice jest miastem, do którego chciałbyś, abyśmy go dowieźli? Dla nas to żaden problem – z niecierpliwością oczekujemy Twojego zamówienia!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek