Ekogroszek workowany Jełowa

SAM-BUD-ROL od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji opału, jakim jest ekogroszek. Obsługujemy zarówno Jełowa, jak i wiele innych miejscowości. Naszym klientom oferujemy zarówno produkty opałowe dostępne luzem, jak i te znajdujące się w przepuszczających powietrze workach przeznaczonych do obrotu detalicznego. Najnowszym wprowadzonym udogodnieniem jest możliwość zamówienia w naszym sklepie internetowym węgla w workach, który następnie wysyłamy do prawie każdego miasta. W znajdującej się poniżej tabeli znajdziesz dane na temat parametrów jakościowych naszych produktów. Wszystkich zainteresowanych Klientów zachęcamy również do zapoznania się z Poradnikiem Kupującego, w którym znajdują się ważne informacje o paliwach do kotłów retortowych z podajnikiem.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Jełowa

EKOGROSZEK dla wymagających

Zdecydowałeś się na kupno markowego i nowoczesnego kotła, który według zapewnień miał być samoobsługowy? Jeśli te zapewnienia okazały się nieprawdą, a każdy stosowany przez Ciebie surowiec nie spala się w optymalny sposób, to w SAM-BUD-ROL mamy coś dla Ciebie. Proponowany przez nas ekogroszek dostępny z dostawą w Jełowej i innych miast sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o spiekach, niemożliwości właściwego nagrzania czy też małej kaloryczności surowca. Znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek to produkt o niskiej spiekalności i wysokiej wartości opałowej, dzięki któremu już na zawsze zapomnisz nieefektywnym ogrzewaniu. U nas kupisz najlepsze paliwo przeznaczone do kotłów klasy 3, 4, 5 oraz typu ecodesign.

Ekogroszek workowany marki SAM-BUD-ROl już od 2003 roku jest dostępny na rynku. Podczas tak długiej działalności udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy usatysfakcjonowanych klientów! Ich pozytywne opinie są wspaniałym dowodem na to, że sprzedawane paliwo w sposób odpowiedni spełnia swoją funkcję i jest jedną z najlepszych propozycji dostępnych obecnie na rynku. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Najlepszy ekogroszek w Jełowej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany ekogroszek, dedykowany klientom z miasta Jełowa, charakteryzuje się zgodnością określonych parametrów produktu z tymi, które są umieszczone jego opakowaniu. Nasze surowce posiadają państwowe certyfikaty, które potwierdzają najwyższą jakość. Dzięki ścisłej kontroli wszystkich etapów produkcji możemy potwierdzić, że wybrane paliwo przeznaczone do kotłów retortowych spełni Twoje wymagania i zapewni wydajne oraz długotrwałe funkcjonowanie pieca. Nasze produkty, które pakujemy w solidne opakowania, są suche, w stu procentach wolne od miału i zanieczyszczeń, a także charakteryzują się niewielką zawartością podziarna.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Jełowej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Jełowa

Jaki ekogroszek workowany możesz znaleźć i zamówić w naszej bogatej ofercie? Oferujemy zarówno produkty typu Classic dedykowane kotłom klasy 3, 4 i 5, jak również opał wyższej jakości, czyli węgiel Economy do pieców 3 i 4 klasy oraz nasz flagowy ekogroszek: Power Max, który jest przeznaczony do kotłów klasy 5 lub ecodesign. To właśnie on został wyróżniony przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego, który jest świadectwem spełnienia wszelkich standardów i warunków, pozwalających zakwalifikować ten typ opału do najlepszej klasy "A".

Kupiłeś kocioł miałowy z podajnikiem szufladowym lub posiadasz palniki retortowe bądź rynnowe i zastanawiasz się, jaki typ opału będzie odpowiedni? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz cieszący się najlepszymi opiniami, ekogroszek typu Retomiał. Jeżeli jednak chciałbyś skorzystać z eksperckiej porady specjalistów, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią techniczną.

Nasza firma zapewnia wiele różnorodnych metod dostawy wybranego opału, którym jest ekogroszek. Możesz zamówić go luzem, w big-bagu bądź w oryginalnym worku z polipropylenu. W przypadku worków pakujemy je po 25 kg, a następnie układamy na bezzwrotnej palecie. W przypadku chęci dokonania zakupów hurtowych zachęcamy do kontaktu z konsultantami biznesowymi firmy SAM-BUD-ROL.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

JasienieZębowiceDziewkowiceKietrzŁosiów