Ekogroszek workowany Stare Siołkowice

Jeśli jesteś osobą w Starych Siołkowicach i chcesz zamówić ekogroszek – kupienie go od producenta SAM-BUD-ROL to najlepsze, co możesz zrobić. Jesteśmy przedsiębiorstwem z 15-letnim doświadczeniem, który może się pochwalić sporym udziałem na rynku. Nasz internetowy sklep realizuje zamówienia z całej Polski – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Zamierzasz poznać lepiej nasz produkt? Wszystkie istotne parametry są sprecyzowane poniżej w tabeli. Z myślą o naszych odbiorcach umieściliśmy na stronie również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego gatunków, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Stare Siołkowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór źródła, z którego zamówimy ekogroszek, to decyzja, którą musimy starannie przemyśleć. Postawienie na paliwo nieodpowiedniej jakości może przysporzyć ostatecznie wiele niekorzystnych konsekwencji. Czy zdarzyło Ci się kiedyś korzystać z słabej jakości ekogroszku ? Jeżeli tak, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jakie to może być frustrujące. Nadmierne zużycie paliwa, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, znaczne koszty, kłopoty z wystarczającym ogrzaniem budynku – to tylko jedne z wielu z potencjalnych konsekwencji. Chyba chciałbyś temu zapobiec, prawda?

Jeżeli odpowiadasz „tak” – postaw na ekogroszek marki SAM-BUD-POL! Jesteśmy producentem gwarantującym opał doskonałej jakości, który do tej pory usatysfakcjonował już ponad 20 000 stałych klientów. Każda osoba, która nas zna, potwierdzi, iż gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Starych Siołkowicach – jesteśmy doskonałym wyborem!

Najlepszy ekogroszek w Starych Siołkowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest tak chętnie wybierany? Jego produkcja jest realizowana z zachowaniem rygorystycznych norm i procedur. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy świetnie znają się na tym, co robią. Dzięki ścisłym kontrolom mamy pewność, iż każda partia opału będzie zgodna z wymaganiami naszych nabywców. Przed oddaniem go w Wasze ręce, dokładnie sprawdzamy, czy na pewno jest on wystarczająco suchy, czy nie został zanieczyszczony, czy nie ma w nim domieszki niepożądanych substancji oraz, czy na pewno opakowanie jest wystarczająco solidne. Aby nabywcy mieli zawsze pewność, że otrzymują rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im również certyfikat jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Starych Siołkowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Stare Siołkowice

Nie wiesz, który ekogroszek z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w Twoim piecu? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w wyborze. W ofercie mamy trzy podstawowe rodzaje. Pierwszy z nich to rekomendowany do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. To typ, który charakteryzuje się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Kolejny gatunek to dedykowany do kotłów ecodesign oraz 5. klasy ekogroszek Power Max –to wysoce skuteczne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczone zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Trzecim gatunkiem jest ekogroszek Classic, którego polecamy do wszystkich rodzajów kotłów. Jest uniwersalny i tani zarazem. Oprócz tego powinniśmy również napisać o kolejnym naszym produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w kotłach miałowych z podajnikami szufladowymi oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. Mamy nadzieję, iż nieco Ci pomogliśmy i teraz wiesz już, co powinieneś zamówić!

Naszym klientom idziemy na rękę, również w przypadku metody dostawy. Mają oni możliwość wyboru, czy zamierzają otrzymać ekogroszek w workach (po 25 kg), czy też luzem. W przypadku opału workowanego jest możliwość nadania go w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Planujesz kupić w SAM-BUD-ROL ekogroszek? Stare Siołkowice to miesjcowość, w którym chciałbyś odebrać zamówienie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji - chętnie zrealizujemy Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

MoszczankaWawelnoKosorowiceWęgryJaryszów