Ekogroszek workowany Otmuchów

Temat kupna węgla do ogrzewania gospodarstwa domowego wraca do niemalże każdego z nas co roku. Dobrze jest, jeżeli mamy swojego sprawdzonego dostawcę. Co w sytuacji, jeżeli wciąż nikt nie przekonał nas do siebie na dłużej? Namawiamy, abyś w tej sytuacji postawił na nas – markę SAM-BUD-ROL! W branży działamy już od 15 lat - sprzedajemy ekogorszek workowany i luzem. Jeśli chcesz poznać dokładniej nasz asortyment, zajrzyj do naszej tabeli z parametrami, jak również do PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Zapraszamy również do kontaktu.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Otmuchów

EKOGROSZEK dla wymagających

Zakup właściwego paliwa do kotła jest czymś, nad czym niewątpliwie powinniśmy się dokładnie zastanowić. Jeżeli poświęcimy na to więcej czasu, być może uda nam się zapewnić sobie na resztę jesieni i zimy błogi spokój. Jeśli z kolei kupimy opał nierozważnie – cóż, konsekwencje tego mogą być problematyczne. Konieczność ciągłego usuwania popiołu, problemy z osiągnięciem dostatecznej temperatury, spieki – prawie wszyscy to znamy? My wiemy, jak uniknąć tych komplikacji - wystarczy skorzystać z oferty przygotowanej przez naszą firmę!

Z jakiego powodu warto postawić właśnie na naszą firmę? Na rynku jesteśmy obecni już od 15 lat – możemy więc stanowczo stwierdzić, że wiemy już od niej wszystko o ekogroszku. Udowadnia to z pewnością fakt, że od tego czasu udało nam się zbudować bazę aż 20 000 stałych klientów, którzy w każdym sezonie korzystają z naszej oferty. Jeżeli zatem zamierzasz zamówić ekogroszek workowany w Otmuchowie – nie ma korzystniejszej opcji niż zrobić to właśnie u nas!

Najlepszy ekogroszek w Otmuchowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Rozumiemy, jak znacząca dla naszych nabywców jest jakość węgla, a dokładnie jego wartość opałowa. Z tego powodu ten przez nas sprzedawany przed przekazaniem w ręce klientów jest poddawany wielokrotnym testom – to działanie ma na celu sprawdzenie, czy na pewno spełnia wszelkie istotne wymogi. W ten sposób mamy pewność, że sprzedawany ekogroszek jest pozbawiony miału, niezanieczyszczony przez niepożądane substancje i wystarczająco suchy – a więc nadaje się on do tego, by poprawnie spełniać swoje zadanie. Dodatkowo wraz z zamówieniem ekogroszku otrzymasz od nas również bieżące świadectwo jakości – dzięki któremu zyskasz pewność, iż we workach jest umieszczony dokładnie taki produkt, jaki kupiłeś.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Kłodzko

Lokalizacja:
ul. Towarowa - Rampa Kolejowa, 57-300 Kłodzko
Czynne:
PN-PT 8.00-16.00, SB 8.00-12.00, ND nieczynne
klodzko@sambudrol.pl
zadzwoń 666 062 072

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Otmuchowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Otmuchów

Pragniemy, aby każdy z klientów mógł z naszego asortymentu wybrać węgiel odpowiedni dla siebie – dlatego oferujemy zainteresowanym osób wybór z aż kilku typów ekogroszku. Poniżej postaramy się je dokładnie zaprezentować. Pierwszy gatunek to ekogroszek Economy. Można go wsypywać do kotłów 3. i 4. klasy. To wydajny opał polecany użytkownikom, którzy chcieliby w korzystnej cenie kupić krajowy ekogroszek o dobrych właściwościach spalania. Drugim gatunkiem jest ekogroszek Classic – to nasz najbardziej uniwersalny opał, który można stosować w kotłach zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Najlepszym z całej oferty jest Power Max, który wyróżnia się najwyższą wartością opałową. Został on wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Używać go można w kotłach 5. klasy, a także ecodesign.

Nieco odmiennym oferowanym przez nas paliwem stałym jest ekomiał Retomiał, który nadaje się do kotłów wyposażonych w palniki rynnowe lub retortowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi.

Możemy zagwarantować, że po zapoznaniu się ze wszystkimi powyższymi wskazówkami zechcesz nabyć u nas ekogroszek! Otmuchów – to miejsce, do którego natychmiast go dla Ciebie dostarczymy. Pamiętaj również, że dajemy Ci możliwość wyboru, w jakiej formie chcesz otrzymać zamówioną dostawę – możemy przywieźć Ci ekogroszek luzem albo w 25-kilogramowych workach, które będą umieszczone w big-bagu, albo ułożone na bezzwrotnej palecie. Dostosujemy się do wszystkich Twoich życzeń!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

KrośnicaJasienica DolnaPaczkówLewin BrzeskiPoborszów