Ekogroszek workowany Zawada

Produkcja ekogroszków – to coś, w czym nie ma nam równych! Każdego roku dostarczamy je do szerokiego grona odbiorców mieszkających na terenie całego kraju. Chcesz kupić ekogroszek luzem? A może we workach? Dla nas to nie problem – możesz zamówić zarówno pierwszą, jak i drugą opcję w naszym sklepie online! Nie mamy nic do ukrycia – wszystkie cechy jakościowe dotyczące oferowanego przez nas towaru znajdziesz w tabeli poniżej. Zachęcamy Cię też do lektury przygotowanego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – znajdziesz w nim informacje, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do obecnego w Twoim domu typu kotła, a także dowiesz się, czemu jest to tak ważne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zawada

EKOGROSZEK dla wymagających

Kupując nowy kocioł, przeważnie przykładamy dużą wagę do tego, by był on rzeczywiście solidny - w końcu wszyscy wiemy, jak ważna jest sprawa odpowiedniego ogrzewania lokum mieszkalnego. Niestety sam kocioł choćby najporządniejszy tu nie wystarczy, czego część z nas nie jest świadomych. Równie ważny jest wysokiej jakości materiał grzewczy. Jeśli pragniesz mieć pewność, że na taki produkt właśnie się zdecydowałeś – złóż zamówienie na ten produkcji firmy SAM-BUD- ROL! Z przyjemnością dostarczymy nasz ekogroszek workowany w Zawadzie – bezpośrednio do Twojego domu!

Miewałeś kłopoty ze swoim piecem? Produkował za dużo popiołu? Możliwe, że nie ocieplał pomieszczeń do oczekiwanej temperatury? Albo wykorzystywał zbyt dużo paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeśli w tym roku zamówisz go od nas, tego typu niedogodności z pewnością już się nie powtórzą. Weź przykład z naszych 20 000 stałych klientów – zawierz 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Zawadzie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wobec naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby nie mieli oni żadnych wątpliwości odnośnie tego, co od nas kupują, załączamy aktualne świadectwo jakości do wszystkich dostaw ekogroszku. Ponadto, w trakcie produkcji wykonujemy szeroki zakres testów kontroli, które dają nam pewność, że powstający ekogroszek z pewnością spełni wymagania osób, do których trafi. Jaki powinien być ten wzorowy? Na pewno powinien być należycie suchy, pozbawiony miału i zanieczyszczeń, jak i nadmiernej ilości podziarna oraz naturalnie - właściwie zapakowany. Nasz spełnia właśnie wszystkie te wymagania!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Zawadzie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zawada

Jaki ekogroszek zakupić? Nie jest to taka łatwa kwestia. Na szczęście w każdej chwili pozostają do Twojej dyspozycji nasi eksperci i z wielką chęcią pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W tej chwili zaprezentujemy trzy zasadnicze dostępne u nas rodzaje tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najbardziej wydajny, a dzięki temu też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go kupić, jeżeli posiadasz kocioł należący do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak łatwo się domyślić po nazwie - jest bardzo uniwersalny. Można go wsypać do prawie każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to autentyczny rarytas. Przeznaczony jest do kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba koniecznie wspomnieć, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym wypada wspomnieć jest ekomiał Retomiał, który wykorzystać można do palenia w kotłach miarowych, a także tych mających retortowe i rynnowe palniki.

Masz wątpliwości, czy dowieziemy do Ciebie nasz ekogroszek? Zawada to miasto, do którego dojedziemy bez żadnego problemu – nie musisz się więc obawiać! Nie zapominaj, że masz możliwość wybrać formę, w jakiej go dostarczymy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy bez opakowania, a także czy poukładamy go na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 sztuk worków), czy też w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia (na przykład chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe), daj nam o tym znać. Postaramy się je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek