Ekogroszek workowany Włodzienin

Jeśli jesteś osobą w Włodzieninie i planujesz zakup ekogroszku – kupienie go od firmy SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Jesteśmy firmą z 15-letnim stażem, która może się pochwalić znacznym udziałem w branży. Nasz internetowy sklep realizuje zamówienia z całej Polski – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Chcesz poznać lepiej nasz węgiel? Wszystkie istotne parametry znajdują się w przedstawionej poniżej tabeli. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy również PORADNIK KUPUJĄCEGO. Jest tam wszystko na temat ekogroszku i jego gatunków, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Włodzienin

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór producenta, od którego kupimy ekogroszek, to decyzja, którą musimy starannie przemyśleć. Jeśli podejmiemy ją bezmyślnie, przez parę kolejnych miesięcy będziemy się zmagać z konsekwencjami. Czy zdarzyło Ci się kiedyś korzystać z miernej jakości ekogroszku ? Jeżeli tak, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jakie to może być problematyczne. Spore zużycie opału, wysokie koszty, problemy z wystarczającym ogrzaniem budynku, konieczność usuwania dużych ilości popiołu – to tylko jedne z wielu z potencjalnych konsekwencji. Czy raz na zawsze chciałbyś o tym zapomnieć?

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak” – postaw na ekogroszek firmy SAM-BUD-POL! My z kolei stawiamy na wysoką jakość, więc zapewniamy, że będziesz usatysfakcjonowany – podobnie zresztą, jak 20 000 naszych stałych, powracających do nas rokrocznie klientów. Każdy, kto nas zna, potwierdzi, że gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Włodzieninie – jesteśmy trafnym wyborem!

Najlepszy ekogroszek w Włodzieninie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest tak chętnie wybierany? Jego produkcja odbywa się z zachowaniem rygorystycznych norm i procedur. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy znakomicie znają się na tym, co robią. Dzięki dokładnym kontrolom jesteśmy pewni, iż każda partia towaru będzie zgodna z wymaganiami naszych odbiorców. Zanim oddamy go w Wasze ręce, skrupulatnie kontrolujemy, czy na pewno nie został zanieczyszczony, jest wystarczająco suchy, czy nie ma w nim domieszki szkodliwych substancji oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby odbiorcy mieli zawsze pewność, że otrzymują rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im także certyfikat jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Włodzieninie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Włodzienin

Zastanawiasz się, który ekogroszek z naszego sklepu najlepiej sprawdzi się w Twoim piecu? W takim razie postaramy się podpowiedzieć. Oferujemy trzy podstawowe warianty. Pierwszy spośród nich to rekomendowany do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. To węgiel, który charakteryzuje się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Następny typ to dedykowany do kotłów ecodesign oraz 5. klasy ekogroszek Power Max –to najbardziej skuteczne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu odznaczone zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim typem jest ekogroszek Classic, którego rekomendujemy do wszystkich rodzajów kotłów. Jest tani i wszechstronny zarazem. Oprócz tego należy również napisać o innym naszym produkcie, jakim jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w kotłach miałowych z podajnikami szufladowymi oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe. W ten sposób poznałeś już wszelkie dostępne w naszym sklepie gatunki opału.

Wszystkim klientom idziemy na rękę, również w przypadku metody dostawy. Mogą oni wybrać, czy chcą otrzymać ekogroszek w workach (po 25 kg), czy też luzem. W przypadku opału workowanego możemy go przywieźć w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Chcesz zamówić w SAM-BUD-ROL ekogroszek? Włodzienin jest miastem, do którego chciałbyś, abyśmy go dowieźli? Dla nas to żaden problem – z niecierpliwością czekamy na Twoje zamówienie!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

Stare SiołkowiceTwardawaStare BudkowiceGłuchołazyDomecko