Ekogroszek workowany Suchy Bór

Ekogroszek to węgiel, o którym w SAM-BUD-ROL wiemy wszystko – w końcu jego dystrybucją zajmujemy się już od 15 lat. Nasza oferta uwzględnia zarówno produkt w wersji workowanej, jak i sprzedawanej luzem. Możemy przetransportować ekogroszek z naszych składów detalicznych do każdej miejscowości na terenie całej Polski. Dodatkowo chętnie dzielimy się z naszymi kontrahentami zdobytą przez nas wiedzą. Dane na temat ekogroszku i jego gatunków możesz znaleźć między innymi w tabeli parametrów i w PORADNIKU KUPUJĄCEGO. Do Twojej dyspozycji jest również przygotowana przez nas infolinia. Zatrudnieni przez nas pracownicy na pewno z Tobą porozmawiają. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Suchy Bór

EKOGROSZEK dla wymagających

Zakup węgla to niezwykle istotna decyzja – w końcu nabywamy towar, który będzie musiał nam służyć przez parę najbliższych miesięcy. Niewłaściwa decyzja przeważnie kończy się wieloma konsekwencjami, które mają negatywny wpływ na sposób działania kotła. Na pewno sam nieraz spotkałeś się z kłopotami takimi jak konieczność usuwania ogromnych ilości popiołu, nieustanne powstawanie spieków czy też nadmierne zużycie paliwa przy niewystarczającej produkcji ciepła. A jeśli od razu zamówił wysokiej jakości ekogroszek, udałoby Ci się tego uniknąć. Dlatego w tym sezonie wybierz opał SAM-BUD-ROL!

Warto skorzystać z naszej oferty – w swojej branży jesteśmy obecni już od dobrych 15 lat. Udało nam się w tym czasie przekonać do siebie wielu klientów, aż 20 000 spośród nich powraca do nas każdego roku. Gdybyś spytał któregoś z nich o zdanie, na pewno stwierdziłby, że jeżeli zamawiać ekogroszek workowany w Suchym Borze – to tylko od firmy SAM-BUD-ROL! Już dziś zrealizuj zamówienie w naszym internetowym sklepie!

Najlepszy ekogroszek w Suchym Borze

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Co jest naszym sekretem? Dzięki czemu nasi klienci mają o naszym składzie tak wspaniałe zdanie? Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna - stawiamy na najwyższą jakość oferowanego opału! Posiadamy własne przetestowane metody produkcji, a na każdym jej etapie nasz węgiel poddawany jest wnikliwym testom, które mają na celu zweryfikowanie, czy na pewno otrzymany opał jest zgodny z wszelkimi normami. Do rąk odbiorców przekazujemy wyłącznie taki, co do właściwości którego nie mamy żadnych wątpliwości – a więc nie jest on zanieczyszczony ani oklejony miałem, został odpowiednio wysuszony i solidnie zapakowany, a także nie zawiera większych ilości podziarna. Dodatkowo do każdej dostawy załączamy aktualne świadectwo jakości.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Suchym Borze
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Suchy Bór

Wahasz się, który z dostępnych w naszej ofercie ekogroszków będzie odpowiedni do używanego przez ciebie pieca? W takim razie postaramy się pokrótce zaprezentować Ci wszystkie warianty. W naszym asortymencie dostępne są trzy podstawowe – Classic (do kotłów 3., 4. i 5. klasy), Power Max (kotły 5. klasy oraz ecodesign), a także ekogroszek Economy (dedykowany do kotłów 3. i 4. klasy). Economy rekomendujemy przede wszystkim klientom, którym zależy na niskiej cenie. Power Max – tym, dla których najbardziej istotna jest wysoka wartość opałowa (musimy powiedzieć, że ten ekogroszek został odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu). Z kolei Classic – jest bardzo uniwersalny i nadaje się prawie do wszystkich wariantów kotłów – dzięki temu z jego parametrów powinien być zadowolony praktycznie każdy klient.

Trochę innym naszym produktem, o którym także nie wolno zapominać, jest ekomiał Retomiał – paliwo to służy do palenia w piecach miałowych z podajnikami szufladowymi, chociaż w ocenie naszych odbiorców nadaje się także do tych wyposażonych w podajniki retortowe lub rynnowe.

Czy po przeczytaniu tych wszystkich informacji jesteś pewny, by to właśnie w naszej firmie zamówić ekogroszek? Suchy Bór to miesjcowość, w którym jest już mnóstwo usatysfakcjonowanych z naszych usług klientów, więc śmiało – zostań jednym z nich! Zachęcamy Cię również, abyś przed oddaniem zamówienia skontaktował się z jednym z naszych handlowców i dokonał wyboru formy dostarczenia zamówienia. Pamiętaj, że ekogroszek możemy przywieźć do Ciebie albo luzem, albo w 25-kilogramowych polipropylenowych workach, które zostaną ułożone na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo umieszczone w big-bagu. Dopasujemy się do Twojej decyzji!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek