Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Książ Wielkopolski

Ekogroszek w Książu Wielkopolskim możesz zamówić w firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Od wielu lat cieszymy się wielkim zaufaniem wśród swoich dotychczasowych odbiorców. Ogromny wpływ ma na to fakt, że w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla naszych klientów stworzyliśmy bogaty asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co znacznie pomaga w wybraniu idealnego opału do swojego kotła. Jako wieloletni producent ekogroszku możemy zagwarantować naszym kontrahentom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Książ Wielkopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Najważniejszym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Książu Wielkopolskim jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, oferujący wydajny ekogroszek wysokiej jakości - w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Książu Wielkopolskim lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zapewnić naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Książu Wielkopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Książu Wielkopolskim jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych gatunków tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Książu Wielkopolskim i okolicach, to nasz asortyment z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w korzystnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Książ Wielkopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Książu Wielkopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Książ Wielkopolski

Asortyment SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Książu Wielkopolskim i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsza metoda na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Tego typu paliwo jest bardzo ekonomiczne i wydajne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz został wyróżniony certyfikatami jakości. Dzięki temu wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na sposób działania pieca oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Książu Wielkopolskim to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale także nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery toksycznych związków. Wyszczególnione wyżej cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie odznaczać się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Książ Wielkopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek