Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poznań

Jeżeli szukasz opału, który w pełni spełni Twoje oczekiwania, nasza firma jest do Twojej dyspozycji. SAM-BUD-ROL od 15 lat dostarcza opał do tysięcy klientów. Obecnie liczba osób, które każdego roku wybierają nasz produkt to ponad 20 000 tysięcy. Oferujemy różnego rodzaju opał, a jednym z nich jest ekogroszek workowany. Poznań to miasto, w którym każdy mieszkaniec będzie mógł w prosty i szybki sposób zamówić ekogroszek. Cena tego surowca jest bardzo atrakcyjna. Z kolei jakość to najwyższa półka dzięki współpracy z największymi dostawcami węgla w kraju. Nie czekaj, tylko już teraz skorzystaj z naszej oferty. Przekonasz się, że warto wybrać nasz ekogroszek. Producent, z którym współpracujemy, zapewnia doskonałe parametry jakościowe, które potwierdzone są certyfikatami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poznań

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie jest wydajny i ekonomiczny. Węgiel w wersji workowanej wysyłamy na terenie całego kraju, więc każdy może skorzystać z naszej oferty. Wszystko z myślą, aby zapewnić Ci komfort zakupów oraz łatwy i szybki transport pod wskazany adres. Obsługujemy Poznań i okolice.

Nadmierna ilość popiołu, brak optymalnej temperatury to sytuacje, których nie doświadczysz, wybierając tani ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL. Zapewniamy opał do kotłów klasy trzeciej, czwartej oraz piątej. Jeżeli posiadasz kocioł ecodesign, również znajdziesz u nas surowiec odpowiedni do tego typu pieca. Jeżeli nie wiesz, jaki typ ekogroszku wybrać sprawdź przygotowany przez nas Poradnik Kupującego.

Najlepszy ekogroszek w Poznaniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

W naszym asortymencie znaleźć można świetnej jakości ekogroszek. Poznań i okolice to miejsca, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać z naszej ofert za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Parametry jakościowe naszego opału są doskonałe. Najważniejszą cechą jest wartość opałowa, która wynosi 29,50 megadżuli na kilogram w przypadku Ekogroszku Power Max. Warto również wspomnieć o niskiej zawartości podziarna czy też popiołu. Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to także znikoma wilgotność, dzięki czemu będzie jest on bardzo wydajny podczas spalania. Co ważne parametry jakościowe nadrukowane są na worki w formie tabeli. Po zakupie klienci będą mogli zweryfikować, czy liczby te mają odzwierciedlenie w praktyce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Poznań)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetna jakość - nasz ekogroszek wyróżnia się wysoką jakością. Wszystko, dzięki współpracy z cenionymi producentami węgla. Dodatkowo nasi kontrolerzy sprawdzają przed wysyłką każdy worek.

  • Czystość - worki, w które pakujemy ekogroszek wykonane są z polipropylenu. Materiał ten nie przepuści nawet najmniejszych drobin. Ekogroszek będzie więc mógł być składowany w czystości przez długi czas.

  • Gwarancja wagi - do ważenia ekogroszku używamy tylko i wyłącznie legalizowanych wag, które precyzyjnie podają faktyczną wagę surowca. Nasi klienci nie zapłacą kwoty, która nie odzwierciedlałaby faktycznej wagi ekogroszku.

  • Gwarancja uziarnienia - używając profesjonalnych linii technologicznych do przesiewania węgla, zapewniamy gwarancję uziarnienia dla każdego typu ekogroszku.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Poznaniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Poznań

Zapewniamy szybką, bezpieczną i pewną wysyłkę na terenie całego kraju, dzięki pakowaniu ekogroszku w worki polipropylenowe po 25 kilogramów każdy. Następnie 40 sztuk trafia na paletę, na której wysyłamy surowiec do klienta. Jednak przed tym nasi kontrolerzy dokładnie sprawdzają każdy worek, aby sprawdzić, czy aby na pewno ekogroszek spełnia wszelkie wymagania jakościowe. Dodatkowo klient po zakupie otrzymuje certyfikat jakości, który potwierdza wszystkie parametry.

W naszej ofercie klienci znajdą ekogroszek workowany w czterech wariantach. Wszystko dlatego, że dbamy o naszych klientów i doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że posiadają oni kotły o różnej klasie. Do dyspozycji oddajemy Ekogroszek Power Max dla kotłów klasy 5, typ Economy dla klasy 3 i 4 oraz Classic dla wszystkich trzech klas. Dodatkowo dla posiadaczy kotłów miałowych oferujemy ekomiał Retomiał. Jeżeli zamierzasz kupić od nas ekogroszek workowany, a Poznań to miasto, w którym mieszkasz - nie czekaj! Wybierz naszą świetną ofertę, a my w szybkim tempie dostarczymy go pod wskazany przez Ciebie adres. Będziesz mógł wybrać ekogroszek workowany, sprzedawany luzem lub w big-bagu. Jeżeli masz wątpliwości, na który ekogroszek się zdecydować, skorzystaj z przygotowanej przez nas infolinii. Nasi konsultanci czekają na Twoje pytania i chętnie Ci pomogą przy wyborze odpowiedniego opału.

Cieszymy się dużą liczbą klientów oraz świetnymi opiniami. Z nami będziesz pewny, że wybrałeś sprawdzony ekogroszek workowany. Nasz opał możemy wysłać w dowolne miejsce na terenie kraju. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i tam w prosty sposób złożyć zamówienie. My zrobimy wszystko, aby jak najszybciej dostarczyć ekogroszek pod drzwi Twojego domu. Zapraszamy do współpracy.

Ekogroszek Poznań - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek