Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostroróg

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Ostrorogu, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza firma od dawna cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich obecnych klientów. Wszystko dzięki temu, że sprzedajemy tylko i wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w dobrej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także worki o różnej wielkości, co znacznie ułatwia wybór idealnego wariantu do swojego kotła. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zapewnić naszym kontrahentom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostroróg

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to doskonały wybór dla wymagających odbiorców, którzy zamierzają podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować optymalną temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Ostrorogu jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to znany producent, oferujący wydajny opał wysokiej jakości - w naszej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Ostrorogu lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą zakupić bardzo wydajny opał w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Ostrorogu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Ostrorogu jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie występują różne rodzaje tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki temu każdy klient może kupić odpowiedni wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany oferujemy w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Ostrorogu i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ostroróg)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ostrorogu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostroróg

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Ostrorogu i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest niezwykle ekonomiczne i wydajne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo korzystną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania odbiorców.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Sprawia to, że zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. W trakcie procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na sposób działania kotła oraz pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Ostrorogu jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych substancji. Te wszystkie kwestie sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się konkurencyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Ostroróg - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek