Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pobiedziska

Ekogroszek w Pobiedziskach możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Od wielu lat cieszymy się sporym zaufaniem wśród swoich obecnych kontrahentów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, iż w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo korzystnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy szeroki wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co w istotny sposób ułatwia wybór najlepszego opału do swojego pieca. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować odbiorcom bardzo korzystny stosunek wysokiej jakości do atrakcyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta już teraz i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do wymagań Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pobiedziska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to świetny opał dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować odpowiednią temperaturę w całym budynku. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Pobiedziskach jest jego jakość. Jako rzetelny producent zapewniamy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Pobiedziskach lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Pobiedziskach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Pobiedziskach jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne rodzaje tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego paliwa, dzięki czemu każdy klient może kupić właściwy wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany oferujemy w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Pobiedziskach i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pobiedziska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pobiedziskach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pobiedziska

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Pobiedziskach i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to doskonała metoda na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż wybrany opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz został wyróżniony certyfikatami jakości. Sprawia to, że zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co pozytywnie wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Pobiedziskach jest świetnym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki temu można zagwarantować sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych substancji. Te wszystkie atuty sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się korzystną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Pobiedziska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek