Ekogroszek workowany Mikstat

Ekogroszek w Mikstacie możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych odbiorców. Istotny wpływ ma na to fakt, iż prezentowanej ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego pieca. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zapewnić naszym kontrahentom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mikstat

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to świetny opał dla wymagających odbiorców, którzy zamierzają podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę dużo ciepła w procesie spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym budynku. Najważniejszym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Mikstacie jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, dzięki czemu w prezentowanej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Mikstacie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Dzięki temu nasi potencjalni i obecni klienci mogą zakupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Mikstacie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Mikstacie to gwarancja wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie występują różne warianty tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego paliwa, dzięki temu każda osoba może kupić idealny wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Mikstacie i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Mikstat)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Mikstacie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mikstat

Asortyment SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Mikstacie i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Kupowanie tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. Sprawia to, że zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na sposób działania pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Mikstacie jest dobrym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej ekonomiczny. Dzięki temu można zapewnić sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery toksycznych związków. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Mikstat - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem