Ekogroszek workowany Śrem

Ekogroszek w Śremie możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Nasza firma od dawna cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych klientów. Jest tak, ponieważ sprzedajemy tylko najwyższej klasy ekogroszek w przystępnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy szeroki asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybór najlepszego wariantu do swojego kotła. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Śrem

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to dobry wybór dla wymagających klientów, którzy chcieliby podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Śremie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, dlatego w prezentowanej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Śremie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Śremie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Śremie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne warianty tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki temu każdy klient może kupić idealny wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Śremie i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Śremie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Śrem

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Śremie i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów groszku ekologicznego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to najlepsze rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że zakupiony produkt będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i siarki, co korzystnie wpłynie na sposób funkcjonowania pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Śremie jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki niemu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych związków. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

NeklaKsiąż WielkopolskiOstrów WielkopolskiBojanowoKleczew