Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Śrem

Ekogroszek w Śremie możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Nasza firma od dawna cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych klientów. Jest tak, ponieważ sprzedajemy tylko najwyższej klasy ekogroszek w przystępnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy szeroki asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybór najlepszego wariantu do swojego kotła. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Śrem

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to dobry wybór dla wymagających klientów, którzy chcieliby podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Śremie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, dlatego w prezentowanej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Śremie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Śremie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Śremie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne warianty tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki temu każdy klient może kupić idealny wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Śremie i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Śrem)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Śremie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Śrem

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Śremie i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to najlepsze rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że zakupiony produkt będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na sposób funkcjonowania pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Śremie jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki niemu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych związków. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Śrem - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek