Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krotoszyn

Jeśli planujesz kupić ekogroszek w Krotoszynie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Od wielu lat cieszymy się ogromnym zaufaniem pośród swoich obecnych kontrahentów. Duży wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo dobrej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy szeroki asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie pomaga w wybraniu najlepszego opału do swojego kotła. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zapewnić naszym kontrahentom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do parametrów własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krotoszyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz podejść do ogrzewania swojego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę dużo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym budynku. Ogromnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Krotoszynie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to znany producent, dzięki czemu w naszej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Krotoszynie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą zamówić bardzo wydajny opał w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Krotoszynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Krotoszynie to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych odmian tego bardzo wydajnego i ekonomicznego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego typu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Krotoszynie i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krotoszyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krotoszynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krotoszyn

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Krotoszynie i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to doskonałe rozwiązanie na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego opału to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Sprawia to, że wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co pozytywnie wpłynie na sposób działania pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Krotoszynie to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale także bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery toksycznych substancji. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie wyróżniało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Krotoszyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek