Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puszczykowo

Ekogroszek w Puszczykowie możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Od wielu lat cieszymy się sporym zaufaniem wśród swoich aktualnych odbiorców. Ogromny wpływ ma na to fakt, że w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla naszych klientów stworzyliśmy szeroki asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego wariantu do swojego pieca. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować kontrahentom bardzo dobry stosunek doskonałej jakości do konkurencyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puszczykowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz przystąpić do ogrzewania swojego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym budynku. Ogromnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Puszczykowie jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to znany producent, oferujący wydajny opał wysokiej jakości - w naszej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Puszczykowie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zapewnić naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Puszczykowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Puszczykowie jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych odmian tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego typu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się także do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Puszczykowie i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Puszczykowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Puszczykowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Puszczykowo

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Puszczykowie i okolicach. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego typu opału jest niezwykle ekonomiczne i wydajne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od dobrego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. W ten sposób wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na sposób działania pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Puszczykowie to nie tylko metoda na tańsze, ale także bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zapewnić sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych substancji. Wszystkie wymienione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Puszczykowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek