Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sosnowiec

Zamów sprawdzony ekogroszek w Sosnowcu, który możesz zakupić poprzez sprawdzoną platformę sprzedażową SAM-BUD-ROL, oferującą najlepszej jakości opał do ogrzewania w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy tylko sprawdzone produkty, które cechują się wysoką wartością energetyczną, niską zawartością popiołu oraz świetnie się rozpalają i przez bardzo długi czas utrzymują żar w komorze opałowej. Gwarantujemy, że sprzedawany przez nas ekogroszek spełnia wszelkie niezbędne normy i jest bezpieczny w użytkowaniu. Jego wysoką jakość potwierdziło wielu naszych klientów, którzy cały czas korzystają z ekogroszku od SAM-BUD-ROL. Zamów swój nowy i wydajny ekogroszek workowany w Sosnowcu w świetnej cenie, który posłuży Ci przez zimę do ogrzewania domu.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sosnowiec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, które sprzedajemy w dużych, 25-kilogramowych workach. Dzięki czemu produkt można z łatwością przewozić, a także utrzymać porządek w kotłowni. Warto także wspomnieć o cenie ekogroszku, pozwoli Ci oszczędzić znaczne fundusze, które będziesz mógł przeznaczyć na inne ważne wydatki. Nasz ekogroszek to świetna inwestycja ekonomiczna, której z pewnością nie pożałujesz.

Zamów wydajny i opłacalny ekogroszek w Sosnowcu lub w okolicach, który idealnie sprawdzi się do ogrzewania Twojego domu. Będziesz bardzo zadowolony z osiągniętych efektów i z pewnością będziesz chciał skorzystać z naszych usług także w następnych sezonach zimowych. Najlepszy ekogroszek w Sosnowcu dostaniesz tylko poprzez sprawdzoną platformę internetową SAM-BUD-ROL. Skorzystaj już teraz z naszych usług i ciesz się świetnym, nowoczesnym paliwem węglowym w dobrej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Sosnowcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek jest wydajny, dlatego wystarcza na bardzo długi czas do ogrzewania domu, ale także cechuje się dobrymi wartościami energetycznymi, dzięki czemu łatwo go rozpalić i bardzo długo utrzymuje się żar w samej komorze. Produkt dostępny w kilku wersjach zawiera wysokiej klasy ziarna węglowe wielkości od 5 do 25 milimetrów, które pozostawiają po sobie małe ilości popiołu. Dzięki temu sprzątanie piecyka będzie znacznie szybsze. Nasz ekogroszek dostępny w Sosnowcu to także certyfikowany produkt, którego jakość potwierdziło kilka znaczących instytutów badających jakość paliw i opałów na polskim rynku. Ekogroszek od SAM-BUD-ROL możesz zamówić już teraz w bardzo atrakcyjnej cenie i gwarantujemy, że to opał najwyższej jakości, gotowy do spalenia w Twoim piecyku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sosnowiec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Ekogroszek sprzedajemy w wytrzymałych workach polipropylenowych, które pozwalają utrzymać znaczy porządek w Twojej komórce lub kotłowni. A ma to niebagatelne znaczenie, jeżeli korzystasz z kilku rodzajów opałów i nie chcesz się pomylić przy rozpalaniu.

  • Nasz ekogroszek również łatwo się transportuje i wystarczy, że zamówiony transport podjedzie pod wskazany adres i szybko wyładuje worki w wyznaczonym miejscu. Worki są wytrzymałe i podczas przenoszenia do kotłowni nie powinny się rozerwać.

  • Sprzedawane przez nas worki o wadze 25 kilogramów z ziarnami ekogroszku znacznie ułatwiają dozowanie, dlatego podczas rozpalania lub dokładania do pieca z łatwością wrzucisz wyznaczoną ilość do komory, co nie spowoduje przy tym bałaganu.

  • Dzięki etykiecie informacyjnej na worku dowiesz się też paru przydatnych rzeczy o składzie i parametrach zakupionego rodzaju ekogroszku. Dzięki temu łatwiej będzie Ci dobrać odpowiednią metodę rozpalania, a także będziesz miał świadomość, z czego składa nasz niezawodny ekogroszek.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sosnowcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sosnowiec

Nasz ekogroszek dostępny w Sosnowcu to świetny wybór. Najwyższej jakości nowoczesne paliwo węglowe jest dużo mniej szkodliwe w porównaniu do tradycyjnego węgla opałowego spalanego w kotle zasypowym. Paliwo to spełnia także wszystkie wymagane normy w naszym kraju. Na platformie SAM-BUD-ROL możesz już teraz kupić produkt w czterech różnych wariantach: COMFORT, POWER MAX, ECODESIGN i CLASSIC. Tylko od Ciebie zależy, który wariant będzie najlepszy i sprawdzi się w Twoim kotle. Za to my gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony ze swojego wyboru i ucieszymy się, jeżeli skorzystasz z naszego niezawodnego opału także w innych miesiącach grzewczych. Zajrzyj do nas i przekonaj się, że nasza oferta jest najlepsza.

Nasze spore doświadczenie procentuje, a profesjonalna kadra pracowników codziennie pracuje nad tym, żeby oferować najlepsze i najnowocześniejsze paliwo węglowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie przechodź obojętnie obok tak dobrej okazji i zamów ekogroszek SAM-BUD-ROL, który jest nie tylko opłacalny finansowo, ale także doskonale się spala i cechuje się niezłą wydajnością. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Tam udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do użytkowania ekogroszku w kotłach.

Ekogroszek Sosnowiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek