Ekogroszek workowany Kalety

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w mieście Kalety? Świetnie się składa – zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszych! SAM-BUD-ROL od 1989 roku funkcjonuje w sektorze paliw opałowych, a przez ten czas mogliśmy zyskać nie tylko cenne kompetencje, ale też uznanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy podjąć samodzielne wytwarzanie najnowocześniejszego paliwa węglowego, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i przystępną ceną. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w Kaletach poleca się do dowolnych pieców, przy czym różnorodność obecnych produktów daje pewność, że z łatwością znajdziesz materiał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kalety

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w Kaletach i sąsiednich miejscowościach, to innowacyjne paliwo węglowe stworzone z myślą o osobach o szczególnych potrzebach. Przede wszystkim polecamy jego użytkowanie tym, którzy szukają efektywnego, ekonomicznego i prostego w wykorzystaniu sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura czy każdego miejsca o innym charakterze. Staramy się, aby sprzedawany ekogroszek zapewniał sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Ponadto dostępne w naszej ofercie produkty nadają się do użycia w piecach o różnych gabarytach, a ich największą zaletą jest doskonała jakość i dobre parametry techniczne, które zapewniamy jako producent. Ekogroszek spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a przy tym nie musisz naciągać domowego czy firmowego portfela, aby go zakupić. Cena ekogroszku w w naszej firmie bez wątpienia Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Kaletach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Kalety, to dostępny w naszym asortymencie materiał na pewno sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim innowacyjne materiały opałowe z węgla w czterech rodzajach. Wszystkie z nich wyróżniają się świetną ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych podczas wykorzystywania materiału oraz zawartością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do użytku w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz możliwość zamówić materiał w dużych, wygodnych opakowaniach o wadze 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy materiały opałowe na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę idzie w parze z wysoką klasą, co sprawia, że nie musisz wahać się między bardzo dobrymi parametrami a opłacalnością.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka jakość – jako producent ekogroszku możemy zagwarantować najwyższe standardy opału, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład konkretnego wariantu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni czy na podwórku.

  • Prostota dawkowania – materiał dostarczamy w workach o pojemności pozwalającej na bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Bezproblemowy transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i czyste przechowywanie, ale również bezproblemowy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je w inne miejsce.

Ekogroszek workowany w Kaletach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kalety

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy potrzebują dobrego ekogroszku workowanego w Kaletach i sąsiednich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. W naszym sklepie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się świetnymi parametrami oraz korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, ma niezbędne certyfikaty jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo odznacza się świetną klasą w porównaniu do pozostałych pozycji obecnych w naszym kraju. To nie wszystko – możesz bez wahania używać materiały w większości pieców, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w Kaletach zredukujesz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym gwarantując żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy też o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i większych ilości trujących, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego związków chemicznych. Przez to możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię kupno wydajnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek