Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cieszyn

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Cieszyn? W takim razie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych w naszym sklepie produktów! Nasza firma od ponad trzech dekad operuje w branży opału, a dzięki długiej obecności na rynku zdołaliśmy zdobyć nie tylko niezwykle istotne kompetencje, lecz też uznanie klientów. Z tego względu podjęliśmy decyzję, by podjąć samodzielne wytwarzanie nowoczesnego opału, odznaczającego się wydajnością, wysoką klasą i atrakcyjną ceną. Obecny w naszej ofercie ekogroszek dostępny w Cieszynie poleca się do niemal wszystkich rodzajów kotłów, przy czym różnorodność sprzedawanych produktów daje pewność, że bez wysiłku znajdziesz materiał idealny do swoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cieszyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Cieszynie i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne źródło ciepła skierowane do szczególnie wymagających klientów. W szczególności zalecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego, korzystnego cenowo oraz komfortowego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura lub dowolnego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby oferowany węgiel ekogroszek produkował dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie we wnętrzu odpowiedniej temperatury.

Ponadto dostępne w naszym asortymencie rozwiązania nadają się do użytku w kotłach o praktycznie dowolnych gabarytach, a ich najważniejszą zaletą jest doskonała jakość i korzystne parametry techniczne, które zapewniamy jako producent. Materiał spełnia obowiązujące normy jakościowe, jest bezpieczny podczas używania, a dodatkowo nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego czy firmowego portfela, żeby go nabyć. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie na 100% Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Cieszynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię nabycie ekogroszku workowanego w mieście Cieszyn, to oferowany w naszym sklepie materiał na pewno stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku typach. Wszystkie z nich odznaczają się korzystną wartością opałową, minimalną ilością popiołu wytwarzaną podczas użytkowania i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytkowania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie masz możliwość nabyć go w dużych, pojemnych workach o masie 25 kg, bez przepłacania – zapewniamy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach zakupu. Niska cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę idzie w parze ze świetnym standardem, przez co nie musisz iść na kompromis pomiędzy znakomitymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Cieszyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja najwyższej jakości – jako producent ekogroszku workowanego możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i składniki konkretnego materiału.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – obecny w naszej ofercie materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania przy kotle bądź na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – opał dostarczamy w workach o pojemności, która pozwala na proste przeniesienie go do podajnika opału.

  • Bezproblemowy transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i czyste magazynowanie, ale również łatwy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie ziaren w workach masz możliwość wygodnie przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Cieszynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Cieszyn

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w mieście Cieszyn i pobliskich miejscowościach, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnego opału. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, a przy tym korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez naszą firmę jest jedną z najlepszych na rynku, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi normami, uzyskał kluczowe certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo odznacza się świetną jakością na tle konkurencyjnych propozycji dostępnych w Polsce. Dodatkowo możesz bez problemu stosować paliwo w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w Cieszynie obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, dodatkowo gwarantując wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy też o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. W trakcie spalania nie generuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, groźnych dla otoczenia naturalnego chemikaliów. Przez to możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Cieszyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek