Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koniecpol

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Koniecpolu? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej obecnej oferty! Nasza firma od przeszło 30 lat funkcjonuje w sektorze materiałów opałowych, a w tym czasie mogliśmy zdobyć nie tylko bezcenne doświadczenie, lecz także uznanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy podjąć wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego opału, charakteryzującego się wydajnością, wysoką klasą i przystępną ceną. Obecny w naszej ofercie ekogroszek oferowany w mieście Koniecpol poleca się do większości kotłów, przy czym zróżnicowanie sprzedawanych produktów daje pewność, że bez problemu wybierzesz produkt idealny do swoich oczekiwań i potrzeb oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koniecpol

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Koniecpolu i sąsiednich miejscowościach, to zyskujące popularność źródło opału stworzone z myślą o osobach o wysokich potrzebach. Szczególnie polecamy jego wykorzystanie osobom, które potrzebują efektywnego energetycznie, korzystnego cenowo oraz wygodnego paliwa do ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki firmy czy dowolnego miejsca o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach idealnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszej ofercie materiały nadają się do użycia w kotłach o praktycznie dowolnych rozmiarach, z kolei ich najistotniejszą zaletą jest świetna jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Opał spełnia obowiązujące regulacje, jest bezpieczny w trakcie używania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać indywidualnego czy firmowego portfela, aby go zakupić. Cena ekogroszku w w naszej firmie bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Koniecpolu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w Koniecpolu, to dostępny w naszej ofercie opał z pewnością spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje w szczególności najnowocześniejsze paliwo węglowe w kilku rodzajach. Wszystkie z nich charakteryzują się świetną wartością opałową, niewielką ilością popiołu wytwarzaną w czasie użytkowania oraz obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz szansę zakupić materiał w sporych, ekonomicznych workach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy paliwo na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku produkcji nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz wybierać pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a korzystnymi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Koniecpol)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako producent ekogroszku workowanego możemy zapewnić doskonałe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego paliwa.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym asortymencie ekogroszek jest sprzedawany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu przy kotle czy na podwórku.

  • Łatwość porcjowania – paliwo dostarczamy w workach o pojemności, która umożliwia sprawne umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasze produkty to nie tylko łatwe i czyste przechowywanie, ale też prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość z łatwością przetransportować je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Koniecpolu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koniecpol

Chcąc spełnić oczekiwania klientów, którzy potrzebują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Koniecpol i pobliskich miejscowościach, przyszykowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które wyróżniają się znakomitymi parametrami i korzystnymi cenami zakupu. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszelkie standardy produkcji stoją na idealnym poziomie.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek jest spójny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami, ma niezbędne atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że nasze paliwo odznacza się najwyższą jakością na tle innych propozycji obecnych na rynku. Co więcej, możesz bez obaw wykorzystywać produkty w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Koniecpolu zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie utrzymując wymaganą temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, groźnych dla środowiska związków chemicznych. W efekcie możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię nabycie naszego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Koniecpol - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek