Ekogroszek workowany Turawa

Produkcja ekogroszków – to coś, w czym jesteśmy najlepsi! Każdego roku dostarczamy je do mnóstwa klientów mieszkających na terenie całego kraju. Chcesz kupić ekogroszek luzem? A może we workach? Dla nas to nie problem – masz możliwość zamówić zarówno pierwszą, jak i drugą opcję w naszym sklepie online! Nie mamy żadnych tajemnic – wszelkie parametry jakościowe dotyczące proponowanego przez nas towaru zamieszczone są w tabeli poniżej. Zachęcamy Cię też do lektury przygotowanego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – znajdziesz w nim informacje, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do obecnego w Twoim domu typu kotła, a także dowiesz się, czemu jest to tak istotne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Turawa

EKOGROSZEK dla wymagających

Przy zakupie nowego kotła, przeważnie zwracamy ogromną uwagę na to, by był on naprawdę solidny - w końcu każdy z nas wie, jak istotna jest sprawa odpowiedniego ogrzewania lokum mieszkalnego. Niestety sam kocioł choćby najporządniejszy tu nie wystarczy, z czego nie każdy z nas zdaje sobie sprawę. Równie istotne jest dobrej jakości paliwo. Jeżeli chcesz mieć pewność, że taki produkt właśnie wybrałeś – złóż zamówienie na ten produkcji firmy SAM-BUD- ROL! Z przyjemnością dostarczymy nasz ekogroszek workowany w Turawie – bezpośrednio do Twojego domu!

Miewałeś kłopoty ze swoim piecem?Wytwarzał za dużo popiołu? A może nie ogrzewał pomieszczeń do oczekiwanej temperatury? Albo zużywał nadmiar paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeśli w tym roku zamówisz go od nas, takie niedogodności z pewnością już się nie powtórzą. Idź za przykładem naszych 20 000 stałych klientów – zaufaj 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Turawie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W stosunku do naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby nie mieli oni żadnych wątpliwości odnośnie tego, co od nas kupują, dołączamy aktualne świadectwo jakości do każdej dostawy ekogroszku. Co więcej, podczas produkcji wykonujemy cały szereg testów kontroli, które dają nam pewność, że otrzymany ekogroszek z pewnością spełni oczekiwania osób, do których trafi. Jaki powinien być ten idealny? Na pewno powinien być odpowiednio suchy, pozbawiony miału i zanieczyszczeń, jak i nadmiaru podziarna oraz naturalnie - właściwie zapakowany. Nasz taki właśnie dokładnie jest!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Turawie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Turawa

Jaki ekogroszek kupić? Nie jest to taka łatwa sprawa. Na szczęście w każdej chwili są do Twojej dyspozycji nasi eksperci i z ogromną chęcią pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W tej chwili przedstawimy trzy podstawowe proponowane przez nas rodzaje tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najbardziej wydajny, a dzięki temu też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go nabyć, jeżeli posiadasz kocioł należący do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak łatwo się domyślić po nazwie - jest bardzo uniwersalny. Może być stosowany do prawie każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to autentyczny rarytas. Dedykowany jest dla kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba koniecznie wspomnieć, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on uhonorowany Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym wypada nadmienić jest ekomiał Retomiał, który stosowany może być do palenia w kotłach miarowych oraz tych posiadających retortowe i rynnowe palniki.

Zastanawiasz się, czy dostarczymy do Ciebie nasz ekogroszek? Turawa to miasto, do którego dojedziemy bez najmniejszego problemu – nie musisz się więc obawiać! Nie zapominaj, że masz możliwość wybrać formę, w jakiej go dostarczymy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy bez opakowania, a także czy umieścimy go na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 sztuk worków), czy też w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia (na przykład chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe), powiedz nam o tym. Postaramy się je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek