Ekogroszek workowany Zębowice

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji opału, jakim jest ekogroszek. Obsługujemy zarówno Zębowice, jak i wiele innych miast regionu. Naszym kontrahentom oferujemy zarówno surowce dostępne luzem, jak i te znajdujące się w oddychających workach przeznaczonych do obrotu detalicznego. Najnowszym wprowadzonym udogodnieniem jest możliwość zakupu w naszym sklepie internetowym węgla w workach, który następnie dostarczamy do prawie każdego miasta. W znajdującej się niżej specyfikacji odnajdziesz dane dotyczące parametrów jakościowych naszych produktów. Wszystkich zainteresowanych Klientów zachęcamy również do zaznajomienia się z Poradnikiem Kupującego, w którym zostały umieszczone istotne informacje o paliwach do kotłów retortowych z podajnikiem.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zębowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Postawiłeś na kupno oryginalnego i nowoczesnego kotła, który według obietnic sprzedawcy miał być samoobsługowy? Jeżeli te zapewnienia okazały się nieprawdą, a każdy stosowany przez Ciebie surowiec nie spala się efektywnie, to w SAM-BUD-ROL mamy coś dla Ciebie. Proponowany przez nas ekogroszek dostępny z dostawą w Zębowicach i innych miast sprawi, że już na zawsze zapomnisz o spiekach, niemożliwości właściwego nagrzania czy też małej kaloryczności surowca. Znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek to opał o niskiej spiekalności i wysokiej wartości opałowej, dzięki któremu raz na zawsze zapomnisz nieefektywnym ogrzewaniu. W SAM-BUD-ROl znajdziesz najlepsze paliwo dedykowane kotłom klasy 3, 4, 5 oraz typu ecodesign.

Ekogroszek workowany marki SAM-BUD-ROl już od 2003 roku jest dostępny na rynku. W trakcie tak długiej działalności udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy usatysfakcjonowanych klientów! Ich pozytywne opinie są znakomitym świadectwem na to, że proponowane paliwo w sposób odpowiedni spełnia swoje zadanie i jest jednym z najlepszych wariantów dostępnych obecnie na rynku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Najlepszy ekogroszek w Zębowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w ekogroszek, dedykowany klientom z miasta Zębowice, odznacza się zgodnością określonych parametrów produktu z tymi, które znajdziesz na jego opakowaniu. Nasze surowce posiadają niezależne certyfikaty, które są świadectwem najwyższej jakości. Dzięki ścisłej kontroli każdego etapu produkcji możemy zagwarantować, że wybrane paliwo dedykowane kotłom retortowych spełni Twoje wymagania i pozwoli na bezpieczne oraz długoletnie działanie pieca. Nasze produkty, które pakujemy w trwałe worki, są suche, w stu procentach wolne od zanieczyszczeń i miału, a także wyróżniają się niską zawartością podziarna.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Zębowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zębowice

Jaki ekogroszek workowany możesz znaleźć i zamówić w naszej bogatej ofercie? Wśród przygotowanych propozycji na szczególną uwagę zasługują produkty z serii Classic przeznaczone do kotłów klasy 3, 4 i 5, Economy do sprzętów 3 i 4 klasy czy też Power Max, który sprawdzi się idealnie w przypadku kotłów ecodesign lub klasy 5. Ekogroszek Power Max otrzymał od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego, który jest świadectwem spełnienia wszystkich warunków i standardów, pozwalających zakwalifikować ten typ opału do najlepszej klasy "A".

Zakupiłeś kocioł miałowy z podajnikiem szufladowym lub posiadasz palniki retortowe bądź rynnowe i nie jesteś pewien, który gatunek opału sprawdzi się w nich najlepiej? Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz cieszący się pozytywnymi opiniami, ekogroszek typu Retomiał. W przypadku wątpliwości na zespół ekspertów pozostaje do Twojej pełnej dyspozycji i na pewno udzieli odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Nasza firma zapewnia różnorodne metody dostawy wybranego produktu, jakim jest ekogroszek. Możesz zakupić go luzem, w big-bagu bądź w oryginalnym worku z polipropylenu. Te ostatnie pakujemy po 25 kg, a następnie umieszczamy na bezzwrotnej palecie. Klientów, którzy są zainteresowani zamówieniami hurtowymi, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek