Ekogroszek workowany Chmielowice

Planujesz w tym momencie zakup paliwa do ogrzewania domu na przyszłą zimę? Zastanawiasz się, gdzie w tym roku zamówić opał i na jaki jego rodzaj postawić? Zachęcamy Cię do nabycia ekogroszku na naszej stronie internetowej. Naszych 20 000 stałych, powracających rokrocznie, klientów, z pewnością potwierdzi, że jest to dobra decyzja. Oferujemy ekogroszek workowany, a także taki wysyłany luzem. Działamy na terenie całej Polski. Chciałbyś poznać parametry naszego opału? Zapoznaj się z naszą tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Chmielowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli zależy nam na skutecznym ogrzewaniu wnętrz, rodzaj i jakość paliwa, które wsypujemy do kotła, ma olbrzymie znaczenie. Pochodzący z niewiadomego źródła ekogroszek w negatywny sposób wpływa na pracę całego układu ogrzewania. Mogą wówczas pojawić się problemy takie jak nadmierne zużycie paliwa, spieki, a także powstawanie bardzo dużych ilości popiołu. Dlatego już teraz zdecyduj się ekogroszek SAM-BUD-ROL - gwarantujemy, iż przedstawione wyżej problemy nie będą Cię niepokoić.

Myślisz, gdzie możesz zamówić dobry ekogroszek workowany w Chmielowicach? Co prawda nie posiadamy w tym miejscu własnego składu, ale to nie kłopot – świadczymy dowóz na obszarze całego kraju! Jeżeli zdecydujesz się współpracować z naszą firmą, to jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany z tej decyzji. Funkcjonujemy od 2003 roku – a więc już 15 lat – i zapewniamy, iż świetnie znamy się na tym, co robimy. Nie zastanawiaj się i już teraz przystąp do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów!

Najlepszy ekogroszek w Chmielowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość wysyłanego do klientów paliwa jest dla nas najistotniejsza. Nieprzerwanie zmierzamy do tego, aby móc zagwarantować produkt finalny zgodny z obowiązującymi normami. Dlatego też nasz ekogroszek podczas każdego etapu produkcji przechodzi odpowiednie testy. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna, czy został on dokładnie wysuszony i czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem. SAM-BUD-ROL – u nas zamówisz najlepszy ekogroszek!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Chmielowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Chmielowice

Zamierzasz kupić w naszej firmie ekogroszek, ale nie jesteś pewien, na który z naszej oferty powinieneś się zdecydować? Postaramy się dokładnie opisać Ci wszystkie dostępne opcje – pamiętaj również, iż w przypadku, jakbyś miał dodatkowe pytania, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z jednym z naszych ekspertów.

W naszym sklepie internetowym możesz nabyć trzy warianty ekogroszków, jak również miał Retomiał, który przeznaczony jest do stosowania w piecach z palnikami rynnowymi i retortowymi oraz w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Ekogroszki dzielą się na Economy, Power Max oraz Classic. Najbardziej ekonomiczny z nich wszystkich, jak sugeruje nazwa, jest Ekogroszek Economy. Można go używać w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z kolei bardzo uniwersalny - sprawdza się on zarówno w kotłach 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien się on sprawdzić u większości z nas. Jednak najlepszym z nich jest ekogroszek Power Max. Wyróżnia się on najwyższą wartością opałową, co sprawia, iż rekomendujemy go najbardziej wymagającym kontrahentom. Musimy wspomnieć o tym, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie zamówiłeś jeszcze węgla na nadchodzący sezon? Kup u nas ekogroszek! Chmielowice – a więc prawdopodobnie Twoje miejsce zamieszkania – to miejsce, do którego bez problemu możemy go dostarczyć. Podczas składania zamówienia, miej na uwadze, aby określić, w jakiej konkretnie formie chciałbyś go odebrać. Możemy ekogroszek do Ciebie wysłać albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas przywieziemy go albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo w big bagu. Zrobimy wszystko, aby zakupy w naszej firmie były dla Ciebie satysfakcjonujące, a opał był zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

RacławiczkiMechnicaPraszkaLuboszyceTułowice