Ekogroszek workowany Racławice Śląskie

Jesteś właśnie na etapie planowania zakupu paliwa do ogrzewania gospodarstwa domowego na przyszłą zimę? Zastanawiasz się, gdzie w tym roku zamówić opał i na jaki jego gatunek postawić? W naszym sklepie kupisz opał, który na pewno Cię usatysfakcjonuje. Naszych 20 tys. stałych, powracających co sezon, klientów, z pewnością potwierdzi, że warto z nami współpracować. Proponujemy ekogroszek workowany, a także taki wysyłany luzem. Działamy na terenie całego kraju. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z naszą tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Racławice Śląskie

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli myślimy o efektywnym ogrzewaniu gospodarstwa domowego, rodzaj i jakość opału, który stosujemy, ma kluczowe znaczenie. Pochodzący z niewiadomego źródła ekogroszek w niekorzystny sposób wpływa na pracę całego układu ogrzewania. Mogą wówczas wystąpić komplikacje takie jak nadmierne zużycie paliwa, spieki, a także powstawanie bardzo dużych ilości popiołu. Dlatego już dziś wybierz ekogroszek SAM-BUD-ROL - gwarantujemy, iż wymienione wyżej problemy nie będą Cię dotyczyć.

Myślisz, gdzie możesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w Racławicach Śląskich? Co prawda nie mamy w tym mieście firmowego składu, ale to nie problem – świadczymy dostawy na obszarze całej Polski! Jeżeli zdecydujesz się współpracować z nami, to jesteśmy przekonani, iż będziesz usatysfakcjonowany z tej decyzji. Jesteśmy obecni w branży od 2003 roku – a więc już 15 lat – i gwarantujemy, iż doskonale znamy się na tym, czym się zajmujemy. Jeżeli zechcesz dołączyć do grona naszych kontrahentów, będzie nam bardzo miło!

Najlepszy ekogroszek w Racławicach Śląskich

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość wysyłanego do klientów węgla jest dla nas najważniejsza. Zależy nam, by mieć pewność, iż surowiec, który Wam sprzedajemy, jest pełnowartościowy. Dlatego też nasz ekogroszek na każdym etapie produkcji przechodzi dokładne testy. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna, czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem i czy został on dokładnie wysuszony. SAM-BUD-ROL – my nie działamy na skróty!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Racławicach Śląskich
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Racławice Śląskie

Nie jesteś pewien, który produkt z naszej oferty będzie najlepiej dopasowany do Twoich własnych potrzeb? Postaramy się szczegółowo przedstawić Ci wszystkie dostępne opcje – pamiętaj też, że w przypadku, jakbyś miał dodatkowe pytania, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów.

W naszym internetowym sklepie możesz zamówić trzy rodzaje ekogroszków, a także miał Retomiał, który dedykowany jest do palenia w piecach z palnikami rynnowymi i retortowymi oraz w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Ekogroszki dzielą się na Economy, Power Max oraz Classic. Najbardziej oszczędny spośród nich, jak wskazuje nazwa, jest Ekogroszek Economy. Można go stosować w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z natomiast bardzo wszechstronny - sprawdza się on zarówno w kotłach 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien on usatysfakcjonować prawie każdego klienta. Jednak najlepszym z nich jest ekogroszek Power Max. Wyróżnia się on najwyższą wartością opałową, co sprawia, że rekomendujemy go najbardziej wymagającym kontrahentom. Koniecznie należy wspomnieć o tym, iż przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie zamówiłeś jeszcze węgla na nadchodzącą zimę? Kup u nas ekogroszek! Racławice Śląskie – a więc prawdopodobnie Twoje miesjcowość – to miejsce, do którego bez problemu możemy go dostarczyć. Miej na uwadze, aby po złożeniu zamówienia poinformować nas, w jakiej formie chcesz otrzymać swój towar. Możemy ekogroszek do Ciebie dostarczyć albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas będzie nadany albo w big bagu albo na bezzwrotnej palecie (znajduje się na niej 40 worków). Przystosujemy się do wszelkich Twoich wymagań – tak, abyś był w stu procentach usatysfakcjonowany z naszej obsługi!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek