Ekogroszek workowany Mechnice

Planujesz już teraz zakup węgla do ogrzewania domu na nadchodzącą zimę? Zastanawiasz się, gdzie w bieżącym roku zamówić opał i na jaki jego gatunek postawić? W naszym sklepie znajdziesz ekogroszek, który z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Naszych 20 000 stałych, powracających co sezon, klientów, z pewnością potwierdzi, że jest to dobra decyzja. W ofercie posiadamy ekogroszki workowane, jak również surowiec wysyłany luzem. Działamy na obszarze całego kraju. Chciałbyś poznać szczegółowe parametry? Zapoznaj się z opracowaną przez nas tabelą parametrów umieszczoną poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Mechnice

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli zależy nam na skutecznym ogrzewaniu nieruchomości, jakość i rodzaj paliwa, które wsypujemy do pieca, ma ogromne znaczenie. Niskiej jakości ekogroszek w niekorzystny sposób oddziałuje na funkcjonowanie całego układu ogrzewania. Wówczas mogą wystąpić problemy takie jak nadmierne zużycie paliwa, powstawanie bardzo dużych ilości popiołu, a także spieki. Dlatego już teraz zamów ekogroszek SAM-BUD-ROL - gwarantujemy, iż opisane wyżej negatywne czynniki nie będą Cię dotyczyć.

Myślisz, gdzie możesz kupić doskonały ekogroszek workowany w Mechnicach? Co prawda nie mamy w tym miejscu firmowego składu, ale to nic – świadczymy dostawy na obszarze całego kraju! Zapraszamy Cię, abyś to właśnie w naszym sklepie zamówił w tym roku węgiel – na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Działamy od 2003 roku – a więc już 15 lat – i gwarantujemy, iż perfekcyjnie znamy się na tym, co robimy. Nie wahaj się i już teraz przystąp do grona naszych zadowolonych kontrahentów!

Najlepszy ekogroszek w Mechnicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość dostarczanego do odbiorców opału jest dla nas najważniejsza. Zależy nam, by mieć pewność, że surowiec, który Wam proponujemy, jest pełnowartościowy. W związku z tym nasz ekogroszek na każdym etapie produkcji przechodzi dokładne testy. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno został on dokładnie wysuszony, czy nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna i czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem. SAM-BUD-ROL – zaufaj ekspertom!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Mechnicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Mechnice

Chcesz zamówić w naszej firmie ekogroszek, ale nie jesteś przekonany, na który z naszej oferty warto się zdecydować? Postaramy się pokrótce zaprezentować Ci wszystkie dostępne opcje – pamiętaj też, że w razie, gdybyś miał dodatkowe wątpliwości, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z jednym z naszych konsultantów.

W naszym sklepie internetowym możesz nabyć trzy typy ekogroszków, jak również miał Retomiał, który przeznaczony jest do spalania w piecach z palnikami rynnowymi i retortowymi oraz w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Ekogroszki dzielą się na Power Max, Classic oraz Economy. Najbardziej ekonomiczny z nich wszystkich, jak sugeruje nazwa, jest Ekogroszek Economy. Można go używać w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z natomiast bardzo uniwersalny - nadaje się do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien on usatysfakcjonować prawie każdego klienta. Natomiast ekogroszek Power Max to opał, który polecamy z pełną odpowiedzialnością. Dostarcza on największą ilość energii, co sprawia, że polecamy go najbardziej wymagającym nabywcom. Koniecznie należy wspomnieć o tym, iż przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie kupiłeś jeszcze węgla na przyszłą zimę? Kup u nas ekogroszek! Mechnice – a więc prawdopodobnie Twoje miesjcowość – to miejsce, do którego bez problemu możemy go dostarczyć. Przy składaniu zamówienia, nie zapomnij, aby określić, w jakiej konkretnie formie zamierzasz go odebrać. Możemy ekogroszek do Ciebie wysłać albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas przywieziemy go albo na bezzwrotnej palecie (znajduje się na niej 40 worków), albo w big bagu. Dopasujemy się do wszelkich Twoich potrzeb – tak, abyś był całkowicie zadowolony z naszej współpracy!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

JaryszówOtmuchówSteblówKosorowicePolska Nowa Wieś