Ekogroszek workowany Murów

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat specjalizuje się w produkcji opału, jakim jest ekogroszek. Obsługujemy zarówno Murów, jak i wiele innych miejscowości. Naszym klientom oferujemy zarówno surowce dostarczane luzem, jak i te zapakowane w przepuszczające powietrze worki przeznaczone do obrotu detalicznego. Najnowszym wprowadzonym rozwiązaniem jest możliwość zakupu w naszym sklepie internetowym węgla w workach, który następnie wysyłamy do prawie każdego miasta. W poniżej przedstawionej tabeli odnajdziesz dane dotyczące parametrów jakościowych naszych produktów. Zachęcamy również do zapoznania się z Poradnikiem Kupującego, dzięki któremu dowiesz się, jak ważna jest jakość wybranego paliwa do kotłów retortowych z podajnikiem.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Murów

EKOGROSZEK dla wymagających

Zdecydowałeś się na kupno nowoczesnego i markowego kotła, który według obietnic sprzedawcy miał być samoobsługowy? Jeżeli te zapewnienia okazały się nieprawdą, a każdy stosowany przez Ciebie węgiel nie spala się optymalnie, to w SAM-BUD-ROL mamy coś dla Ciebie. Nasz ekogroszek dostępny z dostawą w Murowie i pozostałych miast sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o niemożliwości właściwego nagrzania, małej kaloryczności surowca czy też spiekach. Znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek to produkt o niskiej spiekalności i wysokiej wartości opałowej, dzięki któremu już na zawsze zapomnisz nieefektywnym ogrzewaniu. W SAM-BUD-ROl kupisz najlepsze paliwo dedykowane kotłom klasy 3, 4, 5 oraz typu ecodesign.

Ekogroszek workowany marki SAM-BUD-ROl już od 2003 roku jest dostępny na rynku. Od tego czasu udało nam się zdobyć zaufanie ogromnej liczby klientów, którzy rokrocznie korzystają z naszej oferty! Ich pozytywne opinie są wspaniałym świadectwem na to, że oferowane paliwo w sposób właściwy spełnia swoje zadanie i jest jednym z najlepszych wariantów dostępnych obecnie na rynku. Zapraszamy do składania zamówień!

Najlepszy ekogroszek w Murowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Znajdujący się ofercie ekogroszek, dedykowany klientom z miasta Murów, charakteryzuje się zgodnością właściwych parametrów produktu z tymi, które znajdziesz na jego opakowaniu. Najwyższa jakość naszego opału została potwierdzona stosownym świadectwem dołączanym do każdego zamówienia. Dzięki ścisłej kontroli każdego etapu produkcji możemy potwierdzić, że sprzedawane paliwo przeznaczone do kotłów retortowych sprosta Twoim wymaganiom i umożliwi długotrwałe oraz bezawaryjne działanie pieca. Nasze produkty, które pakujemy w wytrzymałe opakowania, są suche, w pełni wolne od miału i zanieczyszczeń, a także wyróżniają się niewielką zawartością podziarna.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Murowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Murów

Jaki ekogroszek workowany można znaleźć i zamówić w naszej bogatej ofercie? Proponujemy zarówno produkty typu Classic dedykowane kotłom klasy 3, 4 i 5, jak również opał wyższej jakości, czyli węgiel Economy do pieców 3 i 4 klasy oraz nasz flagowy ekogroszek: Power Max, który jest przeznaczony do kotłów ecodesign lub klasy 5. To właśnie on otrzymał od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego, który jest świadectwem spełnienia wszystkich wymogów i standardów, pozwalających zaliczyć ten typ paliwa do najlepszej klasy "A".

Zakupiłeś kocioł miałowy z podajnikiem szufladowym lub posiadasz palniki retortowe bądź rynnowe i nie wiesz, jaki gatunek paliwa sprawdzi się w nich najlepiej? W SAM-BUD-ROL kupisz ekogroszek typu Retomiał, który cieszy się dobrymi opiniami użytkowników z całej Polski. Jeśli jednak chciałbyś zaczerpnąć z profesjonalnej pomocy, zapraszamy do kontaktu z naszą techniczną infolinią.

Nasza firma oferuje wiele różnorodnych form dostawy wybranego opału, jakim jest ekogroszek. Do dyspozycji są big-bagi, jak również worki wyprodukowane z wytrzymałego polipropylenu. Te ostatnie pakujemy po 25 kg, a następnie umieszczamy na bezzwrotnej palecie. W przypadku chęci realizacji zakupów hurtowych zapraszamy do kontaktu z doradcami biznesowymi firmy SAM-BUD-ROL.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

WawelnoDomeckoZawadzkieGrudynia WielkaKadłub