Ekogroszek workowany Ostrożnica

Szukasz producenta, który zaoferuje Ci rzeczywiście niezawodny i wysokiej jakości ekogroszek z dostawą na terenie Poznania? Zdecyduj się na nas! O tym, że jesteśmy uczciwą firmą, mówi sam fakt, iż funkcjonujemy w branży już ponad 15 lat! Co umieściliśmy w naszej ofercie? Jesteśmy świadomi, że preferencję naszych kontrahentów różnią się od siebie, dlatego sprzedajemy zarówno ekogroszek workowany, jak i wysyłany luzem. Oprócz tego nasz opał podzielony jest się na kilka gatunków. Dokładne parametry naszego surowca znajdziesz w zamieszczonej niżej tabeli. Warto zapoznać się również z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO – pomoże Ci on w dokonaniu wyboru odpowiedniego dla Ciebie ekogroszku.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Ostrożnica

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór odpowiedniego ekogroszku to aspekt, którego nie można ignorować. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek kupił ten opał bez wcześniejszego rozeznania, a następnie przez cały sezon zmagał się z uciążliwymi konsekwencjami tej niewłaściwej decyzji. Nieustannie zbyt niska lub zbyt wysoka temperatura otoczenia, mała wydajność ekogroszku, ogromne ilości popiołu – to tylko nieliczne z kłopotów, jakie mogą nam się przytrafić. Jak ich uniknąć? Będziesz zadowolony, jeśli w tym roku zdecydujesz się na ekogroszek marki SAM-BUD-ROL!

Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego gwarantujemy dostawę proponowanego przez nas opału w całej Polsce. Chciałbyś zamówić nasz ekogroszek workowany w Ostrożnicy? To nie problem - skutecznie i sprawnie zrealizujemy Twoje zamówienie!

Najlepszy ekogroszek w Ostrożnicy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Co jeszcze nas wyróżnia? Z pewnością jest to bezwzględna jakość proponowanych przez nas produktów. Nasz ekogroszek zawsze, zanim trafi do kupujących, jest dokładnie kontrolowany i badany pod względem składu, właściwości oraz z uwzględnieniem wielu dodatkowych czynników. Naszym priorytetem jest to, aby każda jego partia była oczyszczona z miału i zanieczyszczeń, pozbawiona podziarnia oraz właściwie wysuszona. Informacje te może potwierdzić 20 000 naszych stałych, powracających rokrocznie, klientów.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Ostrożnicy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Ostrożnica

Zastanawiasz się, który ekogroszek z przygotowanej przez nas oferty zamówić? Dostępne są u nas trzy podstawowe jego rodzaje – ekogroszek Economy (kotły 3. i 4. klasy), ekogroszek Power Max (kotły 5. klasy i ecodesign), a także ekogroszek Classic (dedykowany do kotłów 3., 4. i 5. klasy). Classic jest najbardziej wszechstronny, Economy najbardziej oszczędny, natomiast Power Max – wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego – najbardziej skuteczny. Oprócz tego mamy także opał przeznaczony specjalnie dla właścicieli wyposażonych w podajniki szufladowe kotłów miałowych – jest to miał Retomiał. Będą z niego zadowoleni także właściciele systemów wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Planujesz nabyć u nas ekogroszek? Ostrożnica jest miastem, do którego mielibyśmy go dostarczyć? Skorzystaj z naszej propozycji! Pamiętaj jednak aby na początku wybrać, w jakiej formie chciałbyś go otrzymać – możesz wybrać albo na ekogroszek luzem, albo tak zapakowany w worki. Workowany przywieziemy w big-bagu lub na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków po 25 kg).

Masz jeszcze pytania? Zadzwoń na naszą infolinię! W sposób profesjonalny i rzeczowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. W przypadku niestandardowych (hurtowych) zamówień zachęcamy natomiast do kontaktu z naszymi handlowcami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

GoszowiceGorzów ŚląskiDługomiłowiceŁambinowiceDobrodzień