Ekogroszek workowany Krasiejów

Produkcja ekogroszków – to dziedzina, w której jesteśmy najlepsi! Każdego roku przekazujemy je do mnóstwa klientów mieszkających na terenie całego kraju. Życzysz sobie ekogroszku luzem? A może we workach? Dla nas to nie problem – możesz zamówić zarówno pierwszą, jak i drugą opcję w naszym sklepie internetowym! Nie mamy żadnych tajemnic – wszystkie parametry jakościowe dotyczące oferowanego przez nas towaru zamieszczone są w tabeli poniżej. Zachęcamy Cię też do przeczytania stworzonego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – przeczytasz w nim, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do posiadanego przez Ciebie typu kotła, a także zdobędziesz wiedzę, czemu jest to tak ważne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Krasiejów

EKOGROSZEK dla wymagających

Kupując nowy kocioł, przeważnie przykładamy dużą wagę do tego, by był on naprawdę solidny - w końcu wszyscy wiemy, jak istotna jest sprawa właściwego ogrzewania domu. Niestety sam kocioł nawet najporządniejszy tu nie wystarczy, czego część z nas nie jest świadomych. Równie istotne jest dobrej jakości paliwo. Jeżeli pragniesz mieć pewność, że taki produkt właśnie wybrałeś – złóż zamówienie na to wyprodukowane przez firmę SAM-BUD- ROL! Z przyjemnością dowieziemy nasz ekogroszek workowany w Krasiejowie – prosto do Twojego domu!

Zdarzyło Ci się mieć kłopoty ze swoim piecem? Produkował za dużo popiołu? Możliwe, że nie ocieplał pomieszczeń do oczekiwanej temperatury? Albo wykorzystywał zbyt dużo paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeżeli w tym roku zamówisz go od nas, tego typu uciążliwości z pewnością już się nie powtórzą. Idź za przykładem naszych 20 000 stałych klientów – zaufaj 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Krasiejowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W stosunku do naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby mieli pewność odnośnie tego, co od nas kupują, dołączamy aktualny dowód jakości do wszystkich dostaw ekogroszku. Ponadto, podczas produkcji wykonujemy cały szereg testów kontroli, które dają nam pewność, że powstający ekogroszek z pewnością spełni oczekiwania osób, do których trafi. Czym powinien wyróżniać się ten wzorowy? Na pewno powinien być należycie suchy, wolny od miału i zanieczyszczeń, a także nadmiaru podziarna oraz naturalnie - właściwie zapakowany. Nasz taki właśnie dokładnie jest!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Krasiejowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Krasiejów

Jaki ekogroszek kupić? Nie jest to taka prosta sprawa. Na szczęście w każdej chwili są do Twoich usług nasi eksperci i z wielką przyjemnością pomogą Ci w dokonaniu wyboru. Tymczasem zaprezentujemy trzy zasadnicze proponowane przez nas rodzaje tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najbardziej wydajny, a dzięki temu też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go nabyć, jeżeli jesteś właścicielem kotła należącego do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak łatwo się domyślić po nazwie - jest bardzo uniwersalny. Można go wsypać do prawie każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to prawdziwy rarytas. Dedykowany jest dla kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba obowiązkowo nadmienić, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on uhonorowany Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym należy wspomnieć jest ekomiał Retomiał, który wykorzystać można do palenia w kotłach miarowych, a także tych mających retortowe i rynnowe palniki.

Zastanawiasz się, czy dostarczymy do Ciebie nasz ekogroszek? Krasiejów to miejsce, do którego dotrzemy bez najmniejszego problemu – nie musisz się więc obawiać! Nie zapominaj, że możesz wybrać, w jakiej formie go dostarczymy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy bez opakowania, a także czy umieścimy go na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 sztuk worków), czy też w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia (na przykład chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe), powiedz nam o tym. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek