Ekogroszek workowany Szybowice

Jeśli jesteś osobą w Szybowicach i chciałbyś zamówić ekogroszek – kupienie go od producenta SAM-BUD-ROL to najlepsza decyzja, jaką możesz podjąć. Możemy się pochwalić piętnastoletnim doświadczeniem w jego produkcji - dostarczyliśmy go już do sporej rzeszy zadowolonych klientów. Nasz internetowy sklep obsługuje zamówienia z całego kraju – zarówno na ekogroszek workowany, jak i ten dostępny luzem. Jesteś klientem, którego interesują szczegóły? Dokładne parametry znajdują się w umieszczonej poniżej tabeli. Z myślą o naszych kontrahentach udostępniamy także PORADNIK KUPUJĄCEGO. Znajduje się tam wszystko na temat ekogroszku i jego rodzajów, co tylko chcesz – i powinieneś – wiedzieć.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Szybowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Wybór firmy, od której zamówimy ekogroszek, to decyzja, którą musimy dobrze przemyśleć. Postawienie na opał nieodpowiedniej jakości może przynieść w ogólnych rozrachunku wiele niekorzystnych konsekwencji. Czy miałeś okazję kiedyś palić w piecu słabej jakości ekogroszkiem ? Jeśli tak, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jakie to może być frustrujące. Spore zużycie paliwa, dodatkowe koszty, konieczność usuwania dużych ilości popiołu, kłopoty z dostatecznym ogrzaniem budynku – to tylko jedne z wielu z możliwych konsekwencji. Czy już na zawsze chciałbyś o tym zapomnieć?

Jeżeli Twoja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak” – postaw na ekogroszek marki SAM-BUD-POL! My z kolei stawiamy na wysoką jakość, więc możemy zagwarantować, że będziesz usatysfakcjonowany – podobnie zresztą, jak 20 000 naszych stałych, powracających do nas co sezon klientów. Każdy, kto nas zna, potwierdzi, iż gdy chodzi ekogroszek workowany z dostawą w Szybowicach – jesteśmy najlepszą możliwą opcją!

Najlepszy ekogroszek w Szybowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest tak popularny? Przede wszystkim dlatego, że do jego produkcji podchodzimy z odpowiednią dbałością. Nasz zespół to wykwalifikowani eksperci, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Dzięki ścisłym kontrolom jesteśmy pewni, iż każda partia towaru będzie zgodna z oczekiwaniami naszych nabywców. Przed oddaniem go w Wasze ręce, dokładnie kontrolujemy, czy na pewno nie ma w nim domieszki szkodliwych substancji, czy nie został zanieczyszczony, czy jest odpowiednio suchy oraz, czy na pewno worek jest wystarczająco solidny. Aby odbiorcy mieli zawsze gwarancję, że dostają rzeczywiście to, co zamówili, wraz z dostawą każdorazowo wręczamy im również certyfikat jakości produktu.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Szybowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Szybowice

Nie wiesz, który ekogroszek z naszej oferty najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? W takim razie postaramy się podpowiedzieć. Oferujemy trzy podstawowe rodzaje. Pierwszy spośród nich to przeznaczony do kotłów 3. i 4. klasy ekogroszek Economy. To węgiel, który charakteryzuje się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Drugi gatunek to przeznaczony do kotłów 5. klasy oraz ecodesign ekogroszek Power Max –to wyjątkowo skuteczne paliwo, które przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu nagrodzone zostało Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. I wreszcie ostatni typ, czyli ekogroszek Classic – ten sprawdza się w kotłach zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy. Jest wszechstronny i tani zarazem. Oprócz tego należy również powiedzieć o kolejnym naszym paliwie, jakim jest ekomiał Retomiał – służy on do palenia w kotłach wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe oraz miałowych z podajnikami szufladowymi. Mamy nadzieję, że nieco Ci pomogliśmy i teraz wiesz już, co powinieneś zamówić!

Naszym klientom idziemy na rękę, również w przypadku formy dostawy. Mogą oni zdecydować, czy chcą otrzymać ekogroszek w workach (po 25 kg), czy też luzem. W przypadku produktu workowanego możemy go przywieźć w big-bagu bądź na palecie bezzwrotnej, mieszczącej 40 worków (1 t produktu).

Planujesz kupić u nas ekogroszek? Szybowice to miesjcowość, do którego chciałbyś, abyśmy go dowieźli? Jesteśmy profesjonalistami - z przyjemnością podejmiemy się realizacji Twojego zamówienia!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

LisięciceBaborówMoszczankaZdzieszowiceLeśnica