Ekogroszek workowany Bierdzany

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat specjalizuje się w produkcji opału, jakim jest ekogroszek. Obsługujemy zarówno Bierdzany, jak i wiele innych miejscowości. Naszym klientom oferujemy zarówno surowce dostępne luzem, jak i te zapakowane w oddychające worki przeznaczone do obrotu detalicznego. Jesteśmy świadomi oczekiwań naszych odbiorców, dlatego wprowadziliśmy możliwość zamówienia ekogroszku w pojedynczych workach, które potem wysyłamy na paletach pod wskazany adres. W zamieszczone poniżej specyfikacji znajdziesz dane dotyczące parametrów jakościowych naszych produktów. Zachęcamy także do zapoznania się z Poradnikiem Kupującego, dzięki któremu dowiesz się, jak ważna jest jakość zamówionego paliwa do kotłów retortowych z podajnikiem.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bierdzany

EKOGROSZEK dla wymagających

Zdecydowałeś się na kupno oryginalnego i nowoczesnego kotła, który według zapewnień miał być samoobsługowy? Jeżeli te zapewnienia okazały się nieprawdą, a każdy stosowany przez Ciebie surowiec nie spala się optymalnie, to w SAM-BUD-ROL mamy coś dla Ciebie. Proponowany przez nas ekogroszek dostępny z dostawą w Bierdzanach i innych miast sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o małej kaloryczności surowca, niemożliwości właściwego nagrzania czy też spiekach. Znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek to produkt o niskiej spiekalności i wysokiej wartości opałowej, dzięki któremu już na zawsze zapomnisz o problemach nieefektywnego ogrzewania. W SAM-BUD-ROl zamówisz najlepsze paliwo przeznaczone do kotłów klasy 3, 4, 5 oraz typu ecodesign.

Ekogroszek workowany marki SAM-BUD-ROl już od 2003 roku jest dostępny na rynku. Podczas tak długiej działalności udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów! Ich życzliwe opinie są wspaniałym dowodem na to, że sprzedawane paliwo w sposób odpowiedni spełnia swoje zadanie i jest jedną z najlepszych propozycji dostępnych obecnie na rynku. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Najlepszy ekogroszek w Bierdzanach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany ekogroszek, dedykowany klientom z miasta Bierdzany, charakteryzuje się zgodnością właściwych parametrów produktu z tymi, które znajdziesz na jego opakowaniu. Najwyższa jakość naszego opału została potwierdzona stosownym świadectwem dodawanym do każdego zamówienia. Dzięki ścisłej kontroli każdego etapu produkcji możemy zapewnić, że oferowane paliwo dedykowane kotłom retortowych sprosta Twoim oczekiwaniom i zapewni niezawodne oraz długotrwałe funkcjonowanie pieca. Nasze produkty, które pakujemy w trwałe worki, są suche, w stu procentach wolne od zanieczyszczeń i miału, a także wyróżniają się niewielką zawartością podziarna.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Bierdzanach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bierdzany

Jaki ekogroszek workowany możesz znaleźć i zamówić w naszym bogatym asortymencie? Wśród dostępnych propozycji na wyjątkową uwagę zasługują produkty typu Classic dedykowane kotłom klasy 3, 4 i 5, Economy do urządzeń 3 i 4 klasy czy też Power Max, który sprawdzi się doskonale w przypadku kotłów klasy 5 lub ecodesign. To właśnie on otrzymał od Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikat Bezpieczeństwa Ekologicznego, który jest świadectwem spełnienia wszelkich standardów i warunków, pozwalających zakwalifikować ten typ opału do najlepszej klasy "A".

Kupiłeś kocioł miałowy z podajnikiem szufladowym lub posiadasz palniki retortowe bądź rynnowe i zastanawiasz się, jaki typ opału będzie optymalny? Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz cieszący się najlepszymi opiniami, ekogroszek typu Retomiał. W przypadku wątpliwości na zespół ekspertów pozostaje do Twojej pełnej dyspozycji i z pewnością udzieli odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Nasza firma oferuje wiele różnorodnych metod dostawy zamawianego opału, którym jest ekogroszek. Możesz zakupić go luzem, w big-bagu bądź w wytrzymałych worku z polipropylenu. W przypadku worków pakujemy je po 25 kg, a potem układamy na bezzwrotnej palecie. Kontrahentów, którzy są zainteresowani hurtowym zakupem ekogroszku, zachęcamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

KietrzKrapkowiceSzczepanekSzymiszówChudoba