Ekogroszek workowany Zdzieszowice

Myślisz, gdzie w tym roku kupić opał do ogrzewania swojego domu? Marka SAM-BUD-ROL jest doskonałym wyborem. W naszym internetowym sklepie można zamówić ekogroszek dostarczany luzem, a także taki workowany. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które działa na terenie całej polski! Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbyś poznać więcej informacji na temat dostępnego u nas ekogroszku? Szczegółowe parametry umieściliśmy w tabeli umieszczonej niżej. Jeżeli natomiast nie jesteś przekonany, który z jego typ będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy – obowiązkowo zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zdzieszowice

EKOGROSZEK dla wymagających

Pamiętaj – nawet najlepszy piec nie zagwarantuje optymalnej temperatury, jeżeli będziemy go zasypywać niskiej jakości ekogroszkiem. W takiej sytuacji jesteśmy narażeni na szereg wszelakich problemów i komplikacji. Ogromne ilości popiołu, duże zużycie paliwa, spieki – znasz to z doświadczenia? Jeżeli tak – pewnie szkopuł tkwi właśnie w złym doborze opału. Na szczęście Ty nie musisz już szukać tego idealnego. Dziś go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zastanawiasz się, czy dostarczymy Ci ekogroszek workowany w Zdzieszowicach? Oczywiście, że tak – gwarantujemy dostawę na terenie całego kraju. Jednak nie to jest naszym największym atutem, który przyciągnął do naszej firmy już ponad 20 000 wiernych klientów! Oni przede wszystkim docenili doskonałą jakość!

Najlepszy ekogroszek w Zdzieszowicach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek jest wynikiem naszego piętnastoletniego doświadczenia na rynku. Znamy się znakomicie na jego produkcji! Na każdym etapie dokładamy starań, aby cały proces przebiegał prawidłowo i aby otrzymany węgiel spełniał wyznaczone normy. Przed dopuszczeniem do obrotu, poddajemy ekogroszek wielu testom – kontrolujemy, czy na pewno nie ma w nim miału, zanieczyszczeń ani nadmiernej ilości podziarna, jak również czy jest on wystarczająco suchy. Ponieważ zamierzamy być wobec naszych odbiorców w stu procentach uczciwi, do każdego zamówienia dołączamy ważne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Zdzieszowicach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zdzieszowice

Naszym celem jest, aby każdy z naszych odbiorców mógł kupić ekogroszek całkowicie dopasowany do własnych potrzeb. Dlatego też w naszym sklepie internetowym udostępniamy wiele jego rodzajów – ekogroszek Economy, Power Max, a także Classic. Czym się one odznaczają? Ekogroszek Economy przeznaczony jest dla użytkowników kotłów 3. oraz 4. klasy. Zamawiając go, stwarzasz sobie szansę na oszczędności i dobre ogrzewanie domu przy jednocześnie niewielkich kosztach zakupu paliwa. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech wariantów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on bardzo uniwersalny, a zarazem również niedrogi. Power Max to natomiast produkt dla najbardziej wymagających. Jest on nawet nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Oprócz tego w naszej ofercie dostępny jest również ekomiał Retomiał – rekomendujemy go posiadaczom kotłów miałowych oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Jesteśmy jednym z niewielu producentów działających w branży, którzy mogą zagwarantować klientom różne formy dostawy kupionego ekogroszku. Możemy go nadać w 25-kilogramowych workach lub luzem, ponadto albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo w big-bagu. Jeśli interesują Cię zamówienia hurtowe, koniecznie skontaktuj się z naszym działem handlowym!

Przekonaliśmy Cię, abyś to u nas kupił ekogroszek? Zdzieszowice – to miesjcowość, w którym mieszkasz? W takim razie wyczekujemy Twojego zamówienia! Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

ChmielowicePoborszówWinówLeśnicaByczyna