Ekogroszek workowany Większyce

Nie wiesz, gdzie w tym sezonie zamówić węgiel do ogrzewania swojego domu? Firma SAM-BUD-ROL jest najlepszym możliwym wyborem. W naszym sklepie można zamówić ekogroszek wysyłany luzem, a także taki workowany. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które funkcjonuje na obszarze całego kraju! Przed dokonaniem wyboru chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat oferowanego przez nas ekogroszku? Szczegółowe parametry zamieściliśmy w tabeli umieszczonej niżej. Jeżeli jednak nie jesteś pewien, który z jego typ będzie dla Ciebie najlepszy – obowiązkowo zapoznaj się z opracowanym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Większyce

EKOGROSZEK dla wymagających

Pamiętaj – nawet najdroższy piec nie zagwarantuje sukcesu, jeśli będziemy go zasypywać słabej jakości ekogroszkiem. W takiej sytuacji jesteśmy narażeni na dużą ilość różnorodnych problemów i komplikacji. Ogromne ilości popiołu, duże zużycie paliwa, spieki – znasz to z doświadczenia? Jeśli tak – pewnie szkopuł tkwi właśnie w złym doborze opału. Jednak Ty, już nie musisz więcej poszukiwać tego właściwego. W tej chwili go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zastanawiasz się, czy dostarczymy Ci ekogroszek workowany w Większycach? Oczywiście, że tak – oferujemy dowóz na obszarze całego kraju. Jednak nie tylko z tego powodu możemy się obecnie pochwalić grupą 20 000 klientów, którzy zaufali marce SAM-BUD-ROL i systematycznie kupują u nas opał! Oni przede wszystkim docenili wysoką jakość!

Najlepszy ekogroszek w Większycach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek jest wynikiem naszego piętnastoletniego doświadczenia w branży. O jego produkcji wiemy praktycznie wszystko! Na każdym etapie dążymy do tego, aby cały proces zachodził poprawnie i aby wyprodukowany węgiel spełniał wyznaczone standardy. Ostateczny wyrób, przed sprzedażą jest poddawany testom, które mają określić, czy nie ma w nim nadmiernej ilości podziarna, zanieczyszczeń ani miału, jak również czy jest on odpowiednio suchy. Ponieważ chcemy być względem naszych odbiorców w stu procentach uczciwi, do każdej dostawy dołączamy ważne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Większycach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Większyce

Chcemy, aby każdy z naszych odbiorców mógł kupić ekogroszek maksymalnie najlepiej dostosowany do własnych potrzeb. Dlatego też na naszej stronie internetowej oferujemy kilka jego wariantów – ekogroszek Power Max, Classic, a także Economy. Co je wyróżnia? Ekogroszek Economy przeznaczony jest dla posiadaczy kotłów 3. oraz 4. klasy. Kupując go, dajesz sobie okazję na oszczędności i porządne ogrzewanie domu przy jednocześnie niewielkich kosztach zakupu paliwa. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech rodzajów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on niezwykle wszechstronny, a jednocześnie również niedrogi. Natomiast Power Max to węgiel z najwyższej półki. Jest on nawet nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Oprócz tego w naszej ofercie dostępny jest dodatkowo ekomiał Retomiał – polecamy go użytkownikom kotłów miałowych oraz tych wyposażonych w palniki retortowe i rynnowe.

Ponieważ dbamy o zadowolenie i wygodę naszych odbiorców, pozwalamy im zdecydować, w jakiej formie zostanie do nich dostarczony ekogroszek. Możemy go wysłać w 25-kilogramowych workach lub luzem, w dodatku albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków), albo w big-bagu. Jeżeli masz dodatkowe wątpliwości dotyczące szczegółów – nasi handlowcy są zawsze do Twojej dyspozycji!

Zdecydowałeś się w naszej firmie kupić ekogroszek? Większyce – to miesjcowość, w którym chcesz odebrać ładunek? Już teraz czekamy na Twoje zamówienie! Będzie nam bardzo miło, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

GraczeGościęcinGłubczyceJasienica DolnaTurawa