Ekogroszek workowany Klisino

Planujesz obecnie zakup paliwa do ogrzewania domu na przyszły sezon? Myślisz, gdzie w tym roku zamówić opał i na jaki jego gatunek postawić? U nas znajdziesz ekogroszek, który z pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Naszych 20 tys. stałych, powracających corocznie, klientów, z pewnością potwierdzi, że jest to świetny pomysł. W ofercie posiadamy ekogroszki workowane, a także surowiec wysyłany luzem. Dowozimy go na terenie całej Polski. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z naszą tabelą parametrów znajdującą się poniżej, a także z PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Klisino

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli myślimy o efektywnym ogrzewaniu nieruchomości, jakość i rodzaj paliwa, które stosujemy, ma kluczowe znaczenie. Nawet najwyższej klasy i najnowocześniejszy kocioł nie pomoże, jeżeli kupimy słaby, pochodzący z niewiadomego źródła ekogroszek. Mogą wówczas wystąpić komplikacje takie jak nadmierne zużycie paliwa, spieki, a także powstawanie bardzo dużych ilości popiołu. Dlatego już teraz zdecyduj się ekogroszek SAM-BUD-ROL - zapewniamy, że opisane wyżej problemy nie będą Cię dotyczyć.

Nie wiesz, gdzie możesz kupić dobry ekogroszek workowany w Klisinie? Co prawda nie posiadamy w tym mieście firmowego składu, ale to nic – świadczymy dowóz na obszarze całego kraju! Zachęcamy Cię, abyś to właśnie w naszym sklepie kupił w tym sezonie węgiel – z pewnością nie pożałujesz tej decyzji. Funkcjonujemy od 2003 roku – a więc już 15 lat – i zapewniamy, iż doskonale znamy się na tym, co robimy. Jeżeli zechcesz dołączyć do grona naszych kontrahentów, będziemy niezmiernie szczęśliwi!

Najlepszy ekogroszek w Klisinie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jakość wysyłanego do klientów opału jest dla nas najważniejsza. Wciąż zmierzamy do tego, aby móc zagwarantować produkt finalny spełniający najbardziej restrykcyjne normy. Stąd też nasz ekogroszek podczas każdego etapu produkcji przechodzi odpowiednie testy. Regularnie sprawdzamy, czy na pewno nie zawiera zbyt dużych ilości podziarna, czy nie jest zanieczyszczony ani oklejony miałem i czy został on dokładnie wysuszony. SAM-BUD-ROL – zaufaj profesjonalistom!

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Klisinie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Klisino

Zamierzasz kupić w naszej firmie ekogroszek, ale nie wiesz, na który z naszej oferty warto się zdecydować? Postaramy się szczegółowo zaprezentować Ci wszystkie dostępne opcje – nie zapomnij też, iż w razie, gdybyś miał dodatkowe wątpliwości, zawsze możesz zadzwonić na naszą infolinię i porozmawiać z jednym z naszych ekspertów.

W naszym internetowym sklepie możesz nabyć trzy typy ekogroszków, jak również miał Retomiał, który przeznaczony jest do spalania w piecach z palnikami rynnowymi i retortowymi oraz w kotłach miałowych z podajnikiem szufladowym. Ekogroszki dzielą się na Classic, Economy oraz Power Max. Najbardziej oszczędny z nich wszystkich, jak wskazuje nazwa, jest Ekogroszek Economy. Można go używać w kotłach 3. oraz 4. klasy. Ekogroszek Classic jest z kolei bardzo uniwersalny - jest odpowiedni do kotłów zarówno 3. i 4., jak i 5. klasy, dzięki czemu powinien się on sprawdzić u większości z nas. Jednak najlepszym z nich jest ekogroszek Power Max. Dostarcza on największą ilość energii, co sprawia, iż rekomendujemy go najbardziej wymagającym nabywcom. Koniecznie należy wspomnieć o tym, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on odznaczony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego.

Nie zamówiłeś jeszcze opału na nadchodzącą zimę? Kup u nas ekogroszek! Klisino – a więc prawdopodobnie Twoje miesjcowość – to miejsce, do którego bez problemu możemy go dostarczyć. Podczas składania zamówienia, nie zapomnij, aby określić, w jakiej dokładnie formie zamierzasz go odebrać. Możemy ekogroszek do Ciebie dostarczyć albo luzem, albo zapakowany w 25-kilogramowe polipropylenowe worki. Wówczas będzie nadany albo na bezzwrotnej palecie (znajduje się na niej 40 worków), albo w big bagu. Zrobimy wszystko, aby zakupy w SAM-BUD-ROL były dla Ciebie satysfakcjonujące, a ekogroszek był zgodny z Twoimi oczekiwaniami!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

IzbickoŻywociceMechnicaRogów OpolskiKietrz