Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Raszowa

Temat kupna węgla do ogrzewania domu wraca do niemalże każdego z nas co roku. W związku z tym warto znaleźć rzetelnego dostawcy, który posiada towar wysokiej jakości. Co w sytuacji, jeżeli w dalszym ciągu żaden nie przekonał nas do siebie na dłużej? Zachęcamy, abyś w tym sezonie postawił na nas – firmę SAM-BUD-ROL! Na rynku funkcjonujemy już od 15 lat - oferujemy ekogroszki luzem i workowane. Jeśli chcesz poznać cechy naszego opału, zajrzyj do naszej tabeli z parametrami, jak również do PORADNIKA KUPUJĄCEGO. Zapraszamy również do kontaktu.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Raszowa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Zakup właściwego paliwa do pieca jest czymś, nad czym naprawdę warto się uważnie zastanowić. Jeżeli przeznaczymy na to chwilę, być może uda nam się zagwarantować sobie na resztę jesieni i zimy błogi spokój. Jeśli natomiast zamówimy pierwsze lepsze – cóż, konsekwencje tego mogą być nieciekawe. Problemy z osiągnięciem dostatecznej temperatury, konieczność ciągłego usuwania popiołu, spieki – któż z nas tego nie zna? Na szczęście opisanych wyżej niedogodności da się uniknąć – wystarczy kupić ekogroszek firmy SAM-BUD-ROL!

Dlaczego warto postawić właśnie na naszą firmę? W tej branży jesteśmy obecni już od 15 lat – możemy więc śmiało powiedzieć, iż wiemy już od niej wszystko o ekogroszku. Świadectwem tego jest fakt, że w tym czasie udało nam się zbudować bazę aż 20 tys. stałych klientów, którzy wracają do nas rokrocznie. Jeżeli więc chcesz zamówić ekogroszek workowany w Raszowej – nie ma korzystniejszej możliwości niż zrobić to właśnie u nas!

Najlepszy ekogroszek w Raszowej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jakość – to dla naszej firmy najistotniejsza kwestia, dotycząca produkcji ekogroszku. Dlatego też ten przez nas oferowany przed przekazaniem do sprzedaży jest poddawany wielokrotnym kontrolom – to działanie ma na celu sprawdzenie, czy na pewno jest zgodny z normami. Dzięki takim działaniom mamy pewność, że nasz ekogroszek jest pozbawiony miału, niezanieczyszczony przez niepożądane substancje i wystarczająco suchy – a zatem nadaje się on do tego, aby poprawnie spełniać swoją rolę. Ponadto wraz z dostawą ekogroszku otrzymasz od nas także aktualne świadectwo jakości – dzięki któremu uzyskujesz gwarancję, iż w opakowaniach znajduje się całkowicie taki produkt, jaki kupiłeś.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Raszowa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - groszek plus (zastąpił ekogroszek) odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację groszku plus (zastąpił ekogroszek) i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów groszku plus (zastąpił ekogroszek) gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - groszek plus workowany (zastąpił ekogroszek workowany) zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Raszowej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Raszowa

Naszym celem jest, aby każdy z klientów mógł w naszej ofercie znaleźć węgiel odpowiedni dla siebie – dlatego proponujemy naszym nabywcom wybór z aż kilku gatunków ekogroszku. Poniżej postaramy się je dokładnie zaprezentować. Pierwszy typ to ekogroszek Economy. Można go wsypywać do kotłów 3. i 4. klasy. Jest to wydajny opał polecany osobom, które chcą w dobrej cenie kupić krajowy ekogroszek o znakomitych parametrach spalania. Drugim typem jest ekogroszek Classic – to nasz najbardziej uniwersalny opał, który sprawdzi się w kotłach zarówno 3., 4., jak i 5. klasy. Numerem jeden w naszej ofercie jest Power Max, który charakteryzuje się najlepszą wartością opałową. Został on nagrodzony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Używać go można w kotłach ecodesign, a także 5. klasy.

Całkowicie odmiennym naszym paliwem stałym jest ekomiał Retomiał, który przeznaczony jest do kotłów miałowych z podajnikami szufladowymi oraz do tych wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Jesteśmy przekonani, iż po zaznajomieniu się ze wszystkimi powyższymi wskazówkami zdecydujesz się kupić w naszej firmie ekogroszek! Raszowa – to miesjcowość, do którego chętnie go dla Ciebie dostarczymy. Zwróć uwagę na fakt, że masz możliwość podjęcia decyzji, jaką metodą chciałbyś otrzymać zamówioną dostawę – możemy wysłać ekogroszek luzem albo w 25-kilogramowych workach, które będą umieszczone albo na bezzwrotnej palecie, albo w big-bagu. Dopasujemy się do wszystkich Twoich wymagań!

Ekogroszek Raszowa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek