Ekogroszek workowany Twardawa

Nie wiesz, gdzie w tym roku kupić paliwo do ogrzewania swojej posiadłości? Sprawdź asortyment firmy SAM-BUD-ROL. W naszym internetowym sklepie można kupić ekogroszek wysyłany luzem, a także taki zapakowany w worki. Jesteśmy firmą, która działa na terenie całego kraju! Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbyś poznać więcej informacji na temat dostępnego u nas ekogroszku? Wszelkie szczegóły zamieściliśmy w poniższej tabeli. Jeżeli jednak nie jesteś pewien, który z jego rodzajów będzie dla Ciebie najlepszy – obowiązkowo zapoznaj się z opracowanym przez nas PORADNIKIEM KUPUJĄCEGO.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Twardawa

EKOGROSZEK dla wymagających

Nie zapomnij – nawet najdroższy piec nie zagwarantuje pożądanej temperatury, jeżeli będziemy go zasypywać niskiej jakości ekogroszkiem. Wówczas jesteśmy narażeni na dużą ilość różnorodnych komplikacji i trudności. Spieki, ogromne ilości popiołu, duże zużycie paliwa – czy te komplikacje są Ci znane? Jeśli tak – pewnie szkopuł tkwi właśnie w niewłaściwie wybranym opale. Na szczęście Ty nie będziesz musiał więcej poszukiwać tego idealnego. Właśnie go znalazłeś – to ekogroszek SAM-BUD-ROL!

Zadajesz sobie pytanie, czy dostarczymy Ci ekogroszek workowany w Twardawie? Oczywiście, że tak – gwarantujemy dowóz na terenie całej Polski. Jednak nie to jest naszym najważniejszym atutem, który przyciągnął do marki SAM-BUD-ROL już ponad 20 000 wiernych klientów! Oni postawili przede wszystkim na najwyższą jakość!

Najlepszy ekogroszek w Twardawie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wyprodukowany przez nas ekogroszek jest efektem naszego 15-letniego doświadczenia na rynku. Znamy się znakomicie na jego produkcji! Na wszystkich etapach dokładamy starań, aby cały proces przebiegał w sposób prawidłowy i aby otrzymany węgiel spełniał określone standardy. Przed dopuszczeniem do sprzedaży, poddajemy ekogroszek wielu testom – sprawdzamy, czy na pewno nie ma w nim nadmiernej ilości podziarna, miału ani zanieczyszczeń, jak również czy jest on odpowiednio suchy. Ponieważ zamierzamy być względem naszych klientów w stu procentach uczciwi, do każdej dostawy dołączamy ważne świadectwo jakości produktu. SAM-BUD-ROL – warto nam zaufać!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Krapkowice

Lokalizacja:
ul. Opolska 69a, 47-300 Krapkowice
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
krapkowice@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 17 50

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Twardawie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Twardawa

Pragniemy, aby każdy z naszych kontrahentów mógł dobrać ekogroszek maksymalnie najlepiej przystosowany do swoich potrzeb. Dlatego też na naszej stronie internetowej udostępniamy wiele jego wariantów – ekogroszek Economy, Classic, a także Power Max. Co je odróżnia? Ekogroszek Economy rekomendowany jest dla właścicieli kotłów 3. oraz 4. klasy. Dzięki niemu będziesz mógł efektywnie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem budynku. Z kolei Ekogroszek Classic nadaje się aż do trzech rodzajów kotłów – 3., 4. oraz 5. klasy - jest on bardzo wszechstronny, a zarazem również niedrogi. Power Max to natomiast opał dla najbardziej wymagających. Został on nawet wyróżniony Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu. Poza nimi w naszej ofercie dostępny jest także ekomiał Retomiał – rekomendujemy go posiadaczom kotłów miałowych oraz takich wyposażonych w palniki rynnowe i retortowe.

Ponieważ dbamy o zadowolenie i wygodę naszych kontrahentów, pozwalamy im zdecydować, jaką metodą będzie do nich dostarczony ekogroszek. Możemy go nadać w 25-kilogramowych workach lub luzem, ponadto albo w big-bagu, albo na bezzwrotnej palecie (mieści się na niej 40 worków). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące szczegółów – nasi handlowcy są zawsze do Twojej dyspozycji!

Namówiliśmy Cię, abyś to u nas kupił ekogroszek? Twardawa – to miejsce, w którym mieszkasz? W takim razie czekamy na Twoje zamówienie! Będzie nam bardzo miło, jeśli postanowisz skorzystać z naszej oferty!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

Obsługujemy miejscowości:

MechnicaOstrożnicaSzymiszówWołczynSkorogoszcz