Ekogroszek workowany Niemodlin

SAM-BUD-ROL od wielu lat specjalizuje się w produkcji opału, jakim jest ekogroszek. Obsługujemy nie tylko Niemodlin, ale także inne miejscowości. Naszym kontrahentom oferujemy zarówno produkty opałowe dostępne luzem, jak i te znajdujące się w przepuszczających powietrze workach przeznaczonych do obrotu detalicznego. Znamy potrzeby naszych odbiorców, dlatego wdrożyliśmy możliwość zamówienia ekogroszku w pojedynczych workach, które następnie wysyłamy na paletach pod wskazany adres. W znajdującej się niżej specyfikacji znajdziesz informacje na temat parametrów jakościowych naszego opału. Zapraszamy również do zapoznania się z Poradnikiem Kupującego, dzięki któremu dowiesz się, jak ważna jest jakość wybranego paliwa do kotłów retortowych z podajnikiem.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Niemodlin

EKOGROSZEK dla wymagających

Zdecydowałeś się na kupno markowego i nowoczesnego kotła, który według zapewnień miał być samoobsługowy? Jeśli te zapewnienia okazały się nieprawdą, a każdy stosowany przez Ciebie węgiel nie spala się w optymalny sposób, to w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy coś dla Ciebie. Oferowany przez nas ekogroszek dostępny z dostawą w Niemodlinie i innych miast sprawi, że już na zawsze zapomnisz o małej kaloryczności surowca, niemożliwości właściwego nagrzania czy też spiekach. Znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek to produkt o niskiej spiekalności i wysokiej wartości opałowej, dzięki któremu już na zawsze zapomnisz o problemach nieefektywnego ogrzewania. W SAM-BUD-ROl zamówisz najwyższej jakości paliwo przeznaczone do kotłów klasy 3, 4, 5 oraz typu ecodesign.

Nasz ekogroszek workowany dostępny jest na rynku od 2003 roku. W trakcie tak długiej obecności w branży udało nam się zdobyć dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów! Ich pozytywne opinie są znakomitym świadectwem na to, że oferowane paliwo w sposób właściwy spełnia swoje zadanie i jest jedną z najlepszych propozycji dostępnych obecnie na rynku. Zapraszamy do składania zamówień!

Najlepszy ekogroszek w Niemodlinie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany ekogroszek, dedykowany klientom z miasta Niemodlin, cechuje się zgodnością określonych parametrów produktu z tymi, które są widoczne jego opakowaniu. Najwyższa jakość naszych surowców została potwierdzona stosownym świadectwem dołączanym do każdego zamówienia. Dzięki ciągłej kontroli wszystkich etapów produkcji możemy zapewnić, że wybrane paliwo przeznaczone do kotłów retortowych sprosta Twoim oczekiwaniom i zapewni niezawodne oraz długoletnie działanie pieca. Nasze produkty, które pakujemy w wytrzymałe opakowania, są suche, w stu procentach wolne od zanieczyszczeń i miału, a także cechują się nieznaczną zawartością podziarna.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16
Zobacz cennik

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Niemodlinie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Niemodlin

Jaki ekogroszek workowany możesz znaleźć i zamówić w naszym bogatym asortymencie? Polecamy zarówno produkty w wersji Classic dedykowane kotłom klasy 3, 4 i 5, jak również opał wyższej jakości, czyli węgiel Economy do pieców 3 i 4 klasy oraz nasz najlepszy ekogroszek: Power Max, który jest przeznaczony do kotłów ecodesign lub klasy 5. Ekogroszek Power Max został wyróżniony przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego, który jest świadectwem spełnienia wszelkich standardów i wymogów, pozwalających zakwalifikować ten typ opału do najlepszej klasy "A".

Zakupiłeś kocioł miałowy z podajnikiem szufladowym lub posiadasz palniki retortowe bądź rynnowe i nie wiesz, który gatunek opału będzie odpowiedni? W naszej firmie zamówisz ekogroszek typu Retomiał, który cieszy się wysokimi ocenami użytkowników z całej Polski. Jeżeli jednak chciałbyś skorzystać z profesjonalnej pomocy, zachęcamy do kontaktu z naszą techniczną infolinią.

Nasza firma zapewnia różnorodne formy dostawy zamawianego opału, jakim jest ekogroszek. Do dyspozycji są big-bagi, jak również opakowania wyprodukowane z wytrzymałego polipropylenu. Te ostatnie pakujemy po 25 kg, a potem umieszczamy na bezzwrotnej palecie. Kontrahentów, którzy są zainteresowani hurtowym zakupem ekogroszku, zachęcamy do kontaktu z działem biznesowym naszej firmy.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

LaskowiceWinówSzybowiceNysaWawelno