Ekogroszek workowany Stary Ujazd

Produkcja ekogroszków – to coś, w czym nie ma nam równych! Każdego roku przekazujemy je do szerokiego grona odbiorców zlokalizowanych na terenie całego kraju. Chcesz kupić ekogroszek luzem? A może we workach? Dla nas to nie problem – możesz zamówić zarówno jeden, jak i drugi w naszym sklepie online! Nie mamy żadnych tajemnic – wszystkie cechy jakościowe dotyczące proponowanego przez nas produktu zamieszczone są w tabeli poniżej. Zachęcamy Cię też do przeczytania stworzonego przez nas PORADNIKA KUPUJĄCEGO – znajdziesz w nim informacje, jak wybrać ekogroszek odpowiedni do obecnego w Twoim domu typu kotła, a także zdobędziesz wiedzę, dlaczego jest to tak istotne.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Stary Ujazd

EKOGROSZEK dla wymagających

Przy zakupie nowego kotła, przeważnie przykładamy dużą wagę do tego, by był on rzeczywiście solidny - w końcu wszyscy wiemy, jak ważna jest sprawa właściwego ogrzewania lokum mieszkalnego. Niestety sam kocioł nawet najporządniejszy nie jest dostatecznym rozwiązaniem, czego część z nas nie jest świadomych. Tak samo ważny jest wysokiej jakości materiał grzewczy. Jeśli chcesz być pewny, że taki produkt właśnie wybrałeś – złóż zamówienie na to wyprodukowane przez firmę SAM-BUD- ROL! Chętnie dostarczymy nasz ekogroszek workowany w Starym Ujazdowie – prosto do Twojego domu!

Miewałeś kłopoty ze swoim piecem?Wytwarzał nadmierną ilość popiołu? Możliwe, że nie ocieplał pomieszczeń do oczekiwanej temperatury? Albo zużywał zbyt dużo paliwa? To właśnie w ekogroszku może tkwić przyczyna. Jeśli w tym roku zamówisz go od nas, takie uciążliwości z pewnością już się nie powtórzą. Idź za przykładem naszych 20 000 stałych klientów – zaufaj 15 - letniemu doświadczeniu firmy SAM-BUD-ROL!

Najlepszy ekogroszek w Starym Ujazdowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Wobec naszych klientów jesteśmy w pełni uczciwi. Aby nie mieli oni żadnych wątpliwości odnośnie tego, co od nas kupują, dołączamy aktualny dowód jakości do wszystkich dostaw ekogroszku. Co więcej, w trakcie produkcji przeprowadzamy szeroki zakres testów kontroli, które dają nam pewność, że powstający ekogroszek z pewnością spełni oczekiwania osób, do których trafi. Czym powinien wyróżniać się ten wzorowy? Niewątpliwie musi być należycie suchy, pozbawiony miału i zanieczyszczeń, a także nadmiernej ilości podziarna oraz oczywiście - właściwie zapakowany. Nasz spełnia właśnie wszystkie te wymagania!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Skład opału Gogolin

Lokalizacja:
ul. Fabryczna 2, 47-320 Gogolin
Czynne:
PN-PT 7.00-15.00, SB 7.00-11.00, ND nieczynne
gogolin@sambudrol.pl
zadzwoń 77 466 62 16

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w Starym Ujazdowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Stary Ujazd

Jaki ekogroszek zakupić? Nie jest to taka łatwa kwestia. Na szczęście zawsze pozostają do Twojej dyspozycji nasi eksperci i z ogromną przyjemnością pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W tej chwili przedstawimy trzy podstawowe proponowane przez nas typy tego paliwa.

Ekogroszek Economy jest najwydajniejszy, a dzięki temu też pod względem finansowym najbardziej opłacalny. Możesz go kupić, jeśli posiadasz kocioł należący do 3. lub 4. klasy. Ekogroszek classic z kolei - jak sama nazwa wskazuje - jest bardzo uniwersalny. Można go wsypać do niemalże każdego rodzaju kotła (3., 4. oraz 5. klasy). Natomiast ekogroszek Power Max to autentyczny rarytas. Przeznaczony jest do kotłów 5. klasy i ecodesign. Trzeba obowiązkowo wspomnieć, że przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu został on uhonorowany Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego. Ostatnim produktem, o którym wypada nadmienić jest ekomiał Retomiał, który stosowany może być do palenia w kotłach miarowych oraz tych posiadających retortowe i rynnowe palniki.

Masz wątpliwości, czy dostarczymy do Ciebie nasz ekogroszek? Stary Ujazd to miejsce, do którego dojedziemy bez najmniejszego problemu – nie musisz się więc obawiać! Nie zapominaj, że masz możliwość wybrać formę, w jakiej go dostarczymy – czy zapakowany w polipropylenowe worki (po 25 kg), czy bez opakowania, a także czy poukładamy go na bezzwrotnej palecie ( jest na niej miejsce na 40 sztuk worków), czy też w big-bagu. Jeżeli masz jakieś specjalne oczekiwania (na przykład chcesz złożyć zamówienie hurtowe), daj nam o tym znać. Dołożymy wszelkich starań, aby je zrealizować!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

PawłowiczkiKonradówNarokTurawaRozmierka